Otwarcie salonu Pan Materac w Szczecinie

Pierwszy salon Pan Materac na Pomorzu! Odpowiadając na oczekiwania naszych klientów, otwieramy sklep na północy kraju. Już od teraz zapraszamy do nowo powstałego salonu z materacami i łóżkami w Szczecinie!

Otwarcie salonu to doskonała okazja, aby zakupić materac, łóżko, stelaż czy inne akcesoria do sypialni w o wiele niższych cenach. W naszym sklepie znajdują się produkty od sprawdzonych i renomowanych na światowym rynku producentów. Dokładamy wszelkich starań, aby dobrać materac idealnie dopasowany do budowy ciała i preferencji klientów.

Z okazji otwarcia przygotowaliśmy dla Państwa liczne promocje i rabaty, które obowiązywać będą w dniach 19-20.06.2020 r. podczas oficjalnego otwarcia salonu. W ofercie znajdują się wysokiej jakości materace Hilding, niezwykle eleganckie produkty Mollyflex ze specjalną kolekcją Gomarco oraz sygnowane logiem Pan Materac wygodne materace. Wybrane materace dostępne będą z rabatem sięgającym nawet do 40%! Promocją objęte będę również stylowe łóżka producenta New Design jak również wyjątkowe łóżka tapicerowane marki New Elegance. W naszych salonach stawiamy na profesjonalną pomoc w wyborze materaca. Nasi specjaliści z wielką chęcią pomogą dobrać odpowiedni materac!

Pan Materac w Szczecinie

Zapraszamy do salonu Pan Materac w Szczecinie, który mieści się przy ul. Struga 31A. W przypadku pytań zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 91 466 01 01 oraz mailowego: szczecin@panmaterac.pl

Już dzisiaj zadbaj o lepszą jakość swojego snu! Zapraszamy!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *