Promocja na wybrane materace Hilding

Niezwykle atrakcyjna promocja na wybrane materace Hilding w sklepie Pan Materac! Wysokiej jakości materace od cenionego na polskim rynku producenta Hilding w niższych cenach o 18% od cen regularnych! Nie czekaj, wejdź teraz i skorzystaj z wyjątkowej promocji. Rabaty obowiązują tylko w dniach 07.03-16.04.2022 r.! Sprawdź teraz!

Promocja na wybrane materace Hilding!

Już od dzisiaj rozpoczynamy wyjątkową promocje na wybrane materace Hilding! Rabaty sięgające nawet do 18% od cen regularnych – nie czekaj, wejdź i wybierz do swojej sypialni jeden z wysokiej jakości materacy Hilding!

Hilding to popularny i cieszący się dużym uznaniem w naszym kraju producent materacy, łóżek i akcesoriów do sypialni. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości materace piankowe, sprężynowe oraz nowoczesne modele ze statusem medycznym. W ostatnim czasie w ofercie pojawiła się również wyjątkowa kolekcja materacy naturalnych i ekologicznych, która zyskuje coraz większe grono odbiorców. Jakość i solidność wykonania oraz wygodę i komfort użytkowania materacy Hilding potwierdzają liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów.

Sprawdź ofertę promocyjną na materace Hilding i wybierz wysokiej jakości materac do swojej sypialni!

Materace dostępne w promocji: Rock&Roll, Foxtrot, Salsa, Melody, Conga, Modern, Rumba, Boogie, Cha-Cha, Tango, Pasodoble, Flamenco, Lambada, Makarena, Dance, Electro.

Promocja obowiązuje w dniach 07.03-16.04.2022 r w sklepie internetowym oraz wszystkich salonach stacjonarnych Pan Materac! Zapraszamy!

Promocja na wybrane materace Hilding

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *