Już jutro, tj. 27.10.2018 w Galerii Gala w Lublinie odbędzie się kolejna już edycja Giełdy Mieszkań. Wydarzenie to potrwa dwa dni. Jest to cykliczna impreza, na której mieszkańcy miasta, oraz przyjezdne osoby mogą zapoznać się z lubelskim rynkiem nieruchomości oraz planem kolejnych inwestycji mieszkaniowych.

Podczas giełdy będzie można skorzystać ze specjalnych ofert, które będą przygotowane wyłącznie dla osób odwiedzających oraz zasięgnąć cennych porad od specjalistów ubezpieczeniowych, projektowych oraz kredytowych.

Oczywiście na miejscu będzie także marka Pan Materac z wyjątkowych stoiskiem, na którym klienci otrzymają możliwość przetestowania ekskluzywnego łóżka. Osoby, które nas odwiedzą oprócz fachowego doradztwa, otrzymają od nas słodki upominek.

Dodatkowo w naszym salonie odbędzie się wyprzedaż wybranych modeli łóżek. To świetna okazja, aby zakupić ten potrzebny produkt do sypialni w naszym nowym mieszkaniu. Uważamy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak to nie wszystko, sklep posiada również szereg innych promocji na wybrane materace.

Serdecznie zapraszamy! Liczymy na waszą obecność i miłe, owocne rozmowy. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny! Początek o godzinie 10:00! Ciebie nie może tam zabraknąć!

Odwiedź także inne salony marki Pan Materac, które mieszczą się w: Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Wrocławiu oraz Warszawie.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *