Promocja na materace Perdormire - sypialnia

Wielka akcja promocyjna na wysokiej jakości materace Perdormire! W terminie od 16.03 aż do końca miesiąca (31.03.2020 r.) trwa promocja na materace z najnowszej kolekcji włoskiego producenta Perdormire. Jest to świetna okazja do zakupu niezwykle wygodnego i komfortowego materaca na długie lata!

Perdormire to włoska firma działająca na rynku od 1971 roku. W swojej bogatej ofercie posiada niezwykle komfortowe materace do spania, eleganckie łóżka oraz inne akcesoria do sypialni, jak poduszki i kołdry. Produkty Perdormire tworzone są w nowoczesnych fabrykach przy zastosowaniu w pełni bezpiecznych dla środowiska technologii i materiałów, wyróżniają się niezwykłym wykończeniem oraz eleganckim designem, dzięki czemu trafią w gusta najbardziej wymagających klientów.

Niedawno premierę miała nowa kolekcja materacy sygnowanych logiem Perdormire. Są to zarówno całkowicie nowe modele, jak i udoskonalone wersje materacy, które cieszyły się ogromną popularnością wśród klientów na całym świecie. I właśnie teraz od 16.03 do 31.03 materace z najnowszej kolekcji Perdormire przecenione są nawet do 30%!
Materace takie jak: Medical Form HD, Aiir San, Gran Sonno De Luxe oraz Mind Impression 3.0 można zakupić w obniżonej cenie do 30%, natomiast materace Rinfresco, Adam Plus, Aloe Vera Bio Visco 3.0 i Silver Mind Plus przecenione zostały o 20%!

Już teraz zadbaj o komfort i wygodę podczas snu! Serdecznie zachęcamy do skorzystania z promocji na materace Perdormire!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *