Porady fizjoterapeutów w salonach Pan Materac

W najbliższy weekend (17-18.03.2023 r.) serdecznie zapraszamy do skorzystania z porad wyspecjalizowanych fizjoterapeutów we wszystkich salonach Pan Materac w całej Polsce! Jest to doskonała okazja, aby uzyskać porady od specjalistów dotyczących prawidłowego ułożenia ciała podczas snu, jak również zakupu materaca marki Hilding lub Pan Materac w niezwykle korzystnej cenie! Sprawdź i dowiedz się więcej!

Profesjonalne porady fizjoterapeutów w salonach Pan Materac

Akcja z fizjoterapeutami w salonach Pan Materac to idealna okazja do skonsultowania i otrzymania profesjonalnych porad dotyczących prawidłowej i zdrowej pozycji podczas snu, jak również idealnego dopasowania materaca do budowy ciała. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, fizjoterapeuci dostępni będą w dniach 17-18.03.2023 w każdym salonie Pan Materac w całej Polsce!

Promocje na wysokiej jakości materace – rabaty nawet do 40%!

Porady fizjoterapeutów to nie wszystko! Podczas weekendu konsultacji z fizjoterapeutami zapewniamy niezwykle korzystne promocje na sprawdzone materace od znanych i renomowanych producentów. Niemal wszystkie materace Hilding dostępne w obniżonej cenie nawet o 20% od cen regularnych!

Obniżką cen objęte zostały cieszące się dużą popularnością wśród klientów materace piankowe, sprężynowe, jak również modele o statusie medycznym! Promocja nie obowiązuje na materace Hilding z kolekcji Family i kolekcję materacy nawierzchniowych.

To nie wszystko! Promocja obowiązuje również na wybrane materace z kolekcji Pan Materac, których ceny obniżone zostały nawet o 40%!

Promocje obowiązują tylko w salonach stacjonarnych w dniach 17.03 – 01.04.2023 r.!

Porady fizjoterapeutów w salonach Pan Materac

Już teraz zadbaj o wygodny, komfortowy i zdrowy sen! Skorzystaj z porad fizjoterapeutów oraz naszych specjalistów, którzy pomogą wybrać idealnie dopasowany materac do spania! Zapraszamy!

Lokalizacje salonów Pan Materac znajdziesz na www.panmaterac.pl/nasze-sklepy

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *