Porady fizjoterapeutów w salonach Pan Materac w całej Polsce

W najbliższe dwa weekendy (15-16.03.2024 r. oraz 22-23.03.2024 r.) serdecznie zapraszamy do skorzystania z porad wyspecjalizowanych fizjoterapeutów we wszystkich salonach Pan Materac w całej Polsce! Jest to doskonała okazja, aby uzyskać porady od specjalistów dotyczących prawidłowego ułożenia ciała podczas snu, jak również zakupu wysokiej jakości produktów do sypialni niezwykle korzystnych cenach! Sprawdź i dowiedz się więcej!

Profesjonalne porady fizjoterapeutów w salonach Pan Materac

Akcja z fizjoterapeutami w salonach Pan Materac to idealna okazja do skonsultowania i otrzymania profesjonalnych porad dotyczących prawidłowej i zdrowej pozycji podczas snu, jak również idealnego dopasowania materaca do budowy ciała. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, fizjoterapeuci dostępni będą w dwa najbliższe weekendy – 15-16.03.2024 r. oraz 22-23.03.2024 r. w każdym salonie Pan Materac w całej Polsce!

W dniach 15-16.03.2024 r. uzyskasz darmowe porady w salonach zlokalizowanych w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Kielcach, Krakowie, Krośnie, Lublinie, Łodzi, Mielcu, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu i Warszawie, natomiast w dniach 22-23.03.2024 r. w salonach w Katowicach, Gliwicach i we Wrocławiu.

Lokalizacje salonów Pan Materac znajdziesz na www.panmaterac.pl/nasze-sklepy

porady fizjoterapeutów w salonach Pan Materac

Promocje na wysokiej jakości materace w salonach Pan Materac

Porady fizjoterapeutów to nie wszystko! Podczas weekendów konsultacji z fizjoterapeutami zapewniamy niezwykle korzystne promocje na sprawdzone materace od znanych i renomowanych producentów.

Już teraz zadbaj o wygodny, komfortowy i zdrowy sen! Skorzystaj z porad fizjoterapeutów oraz naszych specjalistów, którzy pomogą wybrać idealnie dopasowany materac do spania! Zapraszamy!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *