Krakowianie! Mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. Już 26 i 27 października w Waszym mieście zostanie otworzony salon firmy Pan Materac. Nas bardzo cieszy ten fakt. W końcu będziemy mogli być bliżej Was.

W naszym sklepie można znaleźć akcesoria do sypialni, wśród których wymienić należy: materace, stelaże, łóżka, kołdry, poduszki i wiele innych rzeczy, które mogą sprawić, że twój sen będzie o wiele przyjemniejszy. W bogatym asortymencie można znaleźć marki, które zdobyły uznanie w oczach klientów na całym świecie. Wśród nich należy wspomnieć producentów takich jak: Hilding, Janpol, Mollyflex, Materasso, Perdormire i wiele innych. W salonie znajdą się również materace desygnowane logiem Pana Materaca. Szczególną uwagę warto zwrócić uwagę na nowe modele Tempo i Puls, które cieszą się ogromną popularnością.

Na miejscu specjalnie przygotowana i wyszkolona kadra, będzie służyć Państwu profesjonalnym doradztwem. Z pewnością razem urządzimy sypialnię marzeń. Warto również zaznaczyć, że przygotowujemy na dzień otwarcia szereg promocji, które mamy nadzieje zadowolą Was, drodzy klienci. Liczymy na to, że krakowski salon będzie częstym miejscem naszych wspólnych spotkań. Miejscem, w którym dowiecie się wszystkiego na temat dobrego snu.

Już niedługo przekażemy kolejne bardziej szczegółowe informacje. Aby wiadomość ta nie umknęła wam nigdzie, śledźcie nasze social media i bloga.

My nie możemy się doczekać a Wy? 🙂

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *