Otwarcie salonu Pan Materac w Łodzi

Wielkie otwarcie nowego salonu Pan Materac w dniach 28-30.08.2020 r.! Tym razem wygodne materace, eleganckie łóżka, jak i niezbędne akcesoria do sypialni z naszej oferty można zakupić w nowo powstałym salonie w Łodzi! Oficjalne otwarcie salonu to idealna okazja, aby skorzystać z wyjątkowych rabatów i przecen na najwyższej jakości produkty do sypialni!

Salon Pan Materac w Łodzi zlokalizowany jest przy ul. Pojezierskiej 91A. Nasi specjaliści dostępni są od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 20:00 oraz w niedziele handlowe od 10:00 do 19:00.

Podczas oficjalnego otwarcia, wiele produktów dostępnych będzie w niezwykle korzystnych cenach! Obniżki cen sięgające nawet do 40% to idealna okazja do zakupu nowego materaca lub wymiany całego łóżka! Promocją objęte zostały produkty od znanych i cieszących się dużą renomą na rynku producentów:
– produkty amerykańskiego producenta Serta, jednego z liderów sprzedaży materacy w USA w obniżonych cenach do 10%;
– wyjątkowe materace Tempur i Sealy w promocji nawet do 20%;
– eleganckie i zarazem wygodne materace Mollyflex z rabatem do 20% oraz materace z kolekcji Gomarco w niższych cenach do 15%;
– do każdego materaca Janpol poduszki gratis!;
– łóżka New Elegance z rabatem do 10%;
– wybrane materace sygnowane logiem Pan Materac w niższej cenie nawet do 40%!;
materace marki Hilding (z wyłączeniem kolekcji Family) oraz Curem z rabatem do 20%!;
Oficjalne otwarcie salonu Pan Materac w Łodzi to również doskonała okazja do skorzystania z porad wyspecjalizowanych fizjoterapeutów, którzy w dniach 29-30.08 dostępni będą do Państwa dyspozycji. Warto skorzystać z porad dotyczących prawidłowego doboru materaca, jak również sugestii odnośnie zdrowego ułożenia ciała podczas snu!

Promocje obowiązują tylko w salonie stacjonarnym!
Serdecznie zapraszamy do nowego salonu Pan Materac w Łodzi przy ul. Pojezierskiej 91A w dniach 28-30.08.2020 r.! Pan Materac to największy wybór materac i łóżek w Łodzi! Zapraszamy!
Masz jakieś pytanie? Napisz lub zadzwoń:
tel.: +48 790 716 797
e-mail: lodz@panmaterac.pl

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *