Materace Hilding w promocji - sypialnia

Czas na kolejną promocję! Tym razem obniżką cen objęte zostały bardzo popularne materace szwedzkiego producenta Hilding! Od poniedziałku 23.03 do końca kwietnia – 30.04.2020 r. wyjątkowe materace o statusie medycznym przecenione zostały aż o 25%!

Hilding to jeden z najpopularniejszych producentów materacy, łóżek i stelaży pod materac w naszym kraju. Wieloletnie doświadczenie pozwala tworzyć produkty zgodne z oczekiwaniami i wymaganiami klientów. Produkty Hilding łączą w sobie najistotniejsze elementy, które wpływają na komfort i wygodę podczas snu. Łóżka i materace Hilding wyróżniają się świetną ergonomią, dzięki czemu idealnie dopasowują się do kształtów ciała, są to również produkty o wysokiej higienie pracy, w których zachowany zostaje odpowiedni mikroklimat, wolny od bakterii, grzybów i pleśni. Jakość produktów potwierdza również wytrzymałość i odporność stosowanych materiałów, dzięki czemu zarówno łóżka, jak i materace zachowują swoje walory użytkowe przez bardzo długi czas.

Obecnie promocją objęte zostały wybrane materace o statusie medycznym, które poddane zostały restrykcyjnym testom i badaniom potwierdzającym medyczne właściwości. Kolekcja materacy medycznych Hilding stworzona została z myślą o osobach zmagających się na co dzień z problemami z kręgosłupem oraz stale leżącymi. Materace do łóżka o statusie medycznym skutecznie przeciwdziałają powstawaniu odleżyn oraz wpływają pozytywnie na proces rehabilitacji wad postawy. W skład kolekcji wchodzi pięć wysokiej jakości, komfortowych materacy, które przecenione zostały aż o 25%!

Materace objęte promocją:
materac Salsa – piankowy materac, którego budowa wpływa na odciążenie i odprężenie układu mięśniowego,
materac Rumba – dzięki innowacyjnej piance Velvet Touch zapewnia optymalne podparcie każdej części ciała,
materac Pasodoble – twardy materac z wkładem sprężynowym gwarantującym punktowe podparcie ciała.
materac Makarena – dwustronny model o zróżnicowanych poziomach twardości z pianką Visco oraz lateksem.
materac Fandango – jeden z najpopularniejszych materacy z powierzchnią o 7 strefach twardości, dzięki którym kręgosłup utrzymany zostaje w prawidłowej pozycji przez całą noc.

Zapraszamy do skorzystania z promocji!
Promocja ograniczona czasowo: 23.03 – 30.04.2020 r.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *