Już jutro wielkie otwarcie salonu marki Pan Materac w Krakowie. Fakt ten bardzo nas cieszy i już nie możemy się doczekać, kiedy przekroczycie progi naszego sklepu. Zlokalizowany został on przy ulicy Jasnogórskiej 4. W pobliżu znajdują się istotne punkty handlowe na mapie Krakowa, tj. Galeria Bronowice oraz Ikea. Mamy nadzieję, że nasz sklep również stanie się ważnym i często odwiedzanym miejscem przez Krakowian.

W salonie będzie można znaleźć wiele produktów do sypialni, wśród których można wymienić: ekskluzywne materace, solidne łóżka, wytrzymałe stelaże, wygodne poduszki i ciepłe kołdry. Wszystkie akcesoria pochodzą od marek, które darzone są ogromną sympatią i zaufaniem wśród klientów na całym świecie. Jako przykład można wymienić producentów takich jak: Hilding, Janpol, Bedding, Curem, Materasso, Mollyflex i wiele innych.

W krakowskim sklepie znaleźć będzie można również materace ze specjalnej kolekcji Pana Materaca. Są to następujące modele: Original Multi, Original Thermo, Select Massage oraz debiutujące na rynku Tempo i Puls.

Z okazji otwarcia przygotowaliśmy szereg promocji. Wybrane produkty będą tańsze nawet o 40%! Dla pierwszych 10 osób, które dokonają zakupu, przewidziana jest niespodzianka w postaci wyjątkowej poduszki. Jednak to nie wszystko, na miejscu będzie można zasięgnąć porady od fizjoterapeuty, którego cenne uwagi pomogą Państwu w wyborze najlepszego modelu.

Zapraszamy!

Pan Materac
ul. Jasnogórska 4
31-358 Kraków
tel.: +48 12 307 22 24
kom.: +48 535 790 704
E-mail: krakow1@panmaterac.pl

Godziny otwarcia
Pn. – Pt.: 10:00 – 19:00
Sobota: 10:00 – 18:00
Niedziela: nieczynne

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *