20 kwietnia 2024 roku, w godzinach od 12:00 do 14:00, salon Pan Materac przy ulicy Pużaka 35 w Krośnie zamieni się w arenę niezwykłych wydarzeń. Tego dnia miłośnicy sportu i adrenaliny będą mieli okazję spotkać się twarzą w twarz z gwiazdami żużla – zawodnikami zespołu Wilki Krosno! Przyjdź do naszego salonu w Krośnie!

Spotkanie z żużlowcami Wilki Krosno w salonie Pan Materac

W tym wyjątkowym spotkaniu, organizowanym w naszym salonie w Krośnie, pasjonaci żużla będą mieli okazję poznać swoich ulubionych sportowców z bliska. To niepowtarzalna okazja, by porozmawiać z zawodnikami, zadać im pytania, a nawet zdobyć autografy i zrobić pamiątkowe zdjęcia!

Nie tylko fani żużla znajdą coś dla siebie – wydarzenie to także doskonała okazja dla wszystkich, którzy cenią sobie energię, determinację i zaangażowanie sportowców. Spotkanie z żużlowcami Wilków Krosno w salonie Pan Materac jest nie tylko inspirującym wydarzeniem sportowym, ale także okazją do odkrycia historii sukcesu i poznania tajemnic tego ekscytującego sportu!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji – zapisz datę 20 kwietnia 2024 roku i dołącz do nas w naszym salonie w Krośnie, aby przeżyć niezapomniane chwile w towarzystwie zawodników Wilków Krosno!

Dodatkowo na naszym profilu na Facebooku organizujemy konkurs, w którym do wygrania są klubowe koszulki Wilków Krosno – sprawdź i dowiedz się więcej!

Wilki Krosno - spotkanie z żużlowcami Wilki Krosno w salonie Pan Materac w Krośnie

Lokalizacja salonu Pan Materac w Krośnie:
www.panmaterac.pl/c/materace-krosno-60
ul. Pużaka 35
38-400 Krosno
tel.: 531 952 755
tel.: 13 437 06 06
e-mail: krosno@panmaterac.pl

Godziny otwarcia:
Pn. – Pt.: 09:00 – 19:00
Sobota: 09:00 – 17:00
Niedziela (handlowa): 09:00 – 17:00

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *