10 urodziny Pana Materaca

Kolejne urodziny Pana Materaca! Już od najbliższego piątku (17.09.2021 r.) przez dwa tygodnie (do 02.10.2021 r.) zapraszamy do świętowania razem z nami okrągłych dziesiątych urodzin Pana Materaca! Z tej okazji przygotowaliśmy liczne promocje oraz porady fizjoterapeuty! Wiele materacy w obniżonych cenach – rabaty sięgające nawet do 40% od cen regularnych! Sprawdź teraz!

Porady fizjoterapeuty oraz promocje we wszystkich salonach Pan Materac!

Okrągłe urodziny Pana Materaca to świetna okazja do zakupu materaca w niezwykle korzystnej cenie – rabaty sięgające nawet do 40% od cen regularnych!
W dwie najbliższe soboty (18.09 oraz 25.09) we wszystkich salonach Pan Materac dostępny będzie wykwalifikowany fizjoterapeuta, który zapewnia profesjonalne porady dotyczące prawidłowego ułożenia i podparcia ciała podczas snu! Przyjdź do naszych salonów i skorzystaj z darmowych porad fizjoterapeuty!

Promocje obowiązujące podczas urodzin Pana Materaca:
– wybrane materace z kolekcji Pan Materac z rabatami nawet do 40% od cen regularnych!
Materac Tempo z rabatem 25%, komfortowy materac Original Thermo w promocji 35%, materace Select Massage, Original Multi oraz Puls w niższej cenie do 40%!
materace Hilding w promocji 20% – promocja nie obowiązuje na materace z kolekcji Family;
– wysokiej jakości materace Curem również z rabatem 20%.

Sprawdź naszą pełną ofertę na:
www.panmaterac.pl/materace-38

10 urodziny Pana Materaca

Bogata ekspozycja produktowa i profesjonalna pomoc w wyborze materacy!

W naszych salonach zapewniamy profesjonalną pomoc w wyborze produktów do sypialni. Dzięki szerokiej ekspozycji produktowej i pomocy ze strony naszych doradców wybór materaca jest niezwykle prosty!
Przyjdź do jednego z naszych salonów, skorzystaj z porad fizjoterapeuty oraz naszych doradców i wybierz wymarzony materac do swojej sypialni!

Sprawdź lokalizację salonów Pan Materac na www.panmaterac.pl/nasze-sklepy

Zapraszamy!
Promocje ograniczone czasowo!

Similar Posts

1 komentarz

  1. Wszystkiego najlepszego i dzięki za rabaty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *