Jesień z Sertą - rabaty 20% na materace Serta w salonie Pan Materac w Gdańsku

Wielkie jesienne promocje w salonie Pan Materac w Gdańsku! Od najbliższego piątku rozpoczynamy akcję – Jesień z Sertą – podczas której wszystkie materace amerykańskiego producenta dostępne w niższej cenie aż o 20% od cen regularnych! Przyjdź do naszego salonu w Gdańsku w Morskim Parku Handlowym przy ul. Przywidzkiej 10a w dniach 07-17.10.2022 r. i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów!

Jesień z Sertą – promocja 20% na materace marki Serta!

Już od najbliższego piątku (07.10.2022 r.) zapraszamy do naszego salonu do skorzystania z wyjątkowej promocji na wysokiej jakości materace od renomowanego producenta z USA! Podczas akcji „Jesień z Sertą” wszystkie materace Serta oferujemy z rabatem 20% od cen regularnych – jest to świetna okazja do zakupu ekskluzywnego materaca w niezwykle korzystnej cenie.

Producent Serta jest jednym z liderów w produkcji i sprzedaży materacy na rynku amerykańskim – od wielu lat dostarcza również swoje wyjątkowe produkty do naszego kraju. Liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów świadczą o jakości produktów oraz wysokim komforcie podczas codziennego użytkowania. Przyjdź do naszego salonu i przekonaj się, dlaczego warto zainwestować w materac marki Serta!

Pełna oferta produktowa producenta Serta: www.panmaterac.pl/serta_42

Promocja obowiązuje w dniach 07-17.10.2022 r. tylko w salonie Pan Materac w Gdańsku! Nie przegap okazji i odwiedź nasz salon w Morskim Parku Handlowym. Zapraszamy!

Jesień z Sertą - rabaty 20% na materace Serta w salonie Pan Materac w Gdańsku

Lokalizacja salonu Pan Materac w Gdańsku:
www.panmaterac.pl/c/materace-gdansk-65
MORSKI PARK HANDLOWY
ul. Przywidzka 10a
80-174 Gdańsk
tel.: 575 088 774
e-mail: gdansk@panmaterac.pl

Godziny otwarcia:
Pn. – Pt.: 10:00 – 21:00
Sobota: 10:00 – 21:00
Niedziela (handlowa): 10:00 – 20:00

Similar Posts

1 Comments

  1. Byłam w sklepie. Te materace są super. Czułam się jak w reklamie, a na materacu jak piórko. Piękny, milutki, podobał mi się taki wysoki. Prawdziwy Relax. Trzeba przełknąć cenę bo naprawdę warto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *