Letnia wyprzedaż w Lublinie

Letnia wyprzedaż produktów w salonach Pan Materac w Lublinie! Wysokiej jakości materace i solidne łóżka z rabatami nawet do 75% od cen regularnych! Przyjdź do jednego z naszych salonów w Lublinie i wybierz dla siebie wygodny materac w niezwykle korzystnej cenie!

Letnie wyprzedaże do nawet 75%!

Obecnie w salonach Pan Materac w Lublinie wiele materacy i łóżek dostępnych w obniżonych cenach. Liczne rabaty i promocje to doskonała okazja do zakupu komfortowego materaca do spania i solidnego łóżka do sypialni!
W trakcie letnie wyprzedaży przeceniliśmy produkty od sprawdzonych na rynku producentów, których materace i łóżka cieszą się wielką popularnością wśród klientów.
Aktualne promocje w salonach w Lublinie:
– kolekcja materacy sygnowanych logiem Pan Materac w obniżonych cenach o nawet 40%!
– wybrane materace Materasso z rabatem do nawet 20%;
– wybrane materace Sembella w promocji sięgającej nawet do 35% od cen regularnych!
– medyczne materace Mollyflex w niższych cenach o 8%;
– wybrane materace Janpol w promocyjnych cenach obniżonych nawet o 30%! – warto również wspomnieć o trwającej loterii z okazji 30-lecia powstania firmy Janpol – więcej informacji na: Loteria urodzinowa Janpol!
wiele łóżek z ekspozycji w salonach Pan Materac w Lublinie przecenionych nawet do 75% od cen katalogowych! – Są to w pełni wartościowe łóżka, które znajdowały się na ekspozycji w salonach w Lublinie. Dzięki solidnej budowie i wysokiej jakości wykonania z pewnością posłużą jeszcze przez wiele lat!
Przyjdź już teraz do jednego z naszych salonów w Lublinie i wybierz dla siebie wyjątkowy materac i łóżko w promocyjnej cenie!

Letnia wyprzedaż w Lublinie

Lokalizacje salonów Pan Materac w Lublinie:
www.panmaterac.pl/c/pan-materac-lublin-18
Galeria MEGA MEBLE
ul. Diamentowa 2
tel.: 813 070 017
e-mail: lublin@panmaterac.pl

www.panmaterac.pl/c/pan-materac-lublin-32
Galeria GALA
ul. Fabryczna 2, II piętro
tel.: 813 070 878
e-mail: lublin2@panmaterac.pl

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *