Otwarcie kolejnego salonu Pan Materac w Krakowie

Wielkie otwarcie kolejnego salonu Pan Materac w Krakowie – promocje i rabaty nawet do 40% od cen regularnych na wybrane materace, łóżka i akcesoria do sypialni! Odwiedź już w najbliższy czwartek (08.12.2022 r.) nasz nowy salon w Galerii ATUT Nowohucka przy ul. Galicyjskiej i skorzystaj z niezwykle atrakcyjnych promocji! Zapraszamy!

Promocje do 40% na otwarcie kolejnego salonu Pan Materac w Krakowie!

Każde otwarcie salonu Pan Materac to idealna okazja do zakupu wysokiej jakości produktów do sypialni w niezwykle atrakcyjnych cenach. Podczas najbliższego otwarcia (08.12.2022 r.) przygotowaliśmy promocje sięgające nawet do 40% od cen regularnych!

Wybrane promocje na otwarcie nowego salonu Pan Materac::
– wybrane materace z naszej własnej kolekcji Pan Materac taniej nawet o 40%;
– cieszące się wielką popularnością wśród klientów materace Hilding taniej o 20% – promocja nie obowiązuje na materace z kolekcji Family i Eco;
– wybrane modele z kolekcji Materasso z rabatami do 30%;
– materace włoskiego producenta Mollyflex w promocyjnych cenach – 20% taniej;
– luksusowe materace z kolekcji Serta i Tempur w niższych cenach aż o 20%;
– wybrane materace Sembella taniej do 25%;
– łóżka drewniane i tapicerowane producentów Ekodom, New Elegance i Comforteo w promocji 10%, natomiast łóżka z kolekcji New Design z rabatami do 12%.

Pełna oferta produktowa na www.panmaterac.pl

Otwarcie kolejnego salonu Pan Materac w Krakowie

Promocje obowiązują w dniach 08-31.12.2022 r. tylko w salonie Pan Materac w Galerii ATUT Nowohucka! Przyjdź i skorzystaj z wyjątkowych rabatów z okazji otwarcia nowego salonu Pan Materac. Zapraszamy!

Lokalizacja nowego salonu Pan Materac w Krakowie:
www.panmaterac.pl/c/materace-krakow-78
Galeria ATUT Nowohucka
ul. Galicyjska 18
31-586 Kraków
tel.: 539 074 860
tel.: 12 213 22 11
e-mail: krakow.atut@panmaterac.pl

Godziny otwarcia:
Pn. – Sob.: 09:00 – 21:00
Niedziela (handlowa): 09:00 – 20:00

Similar Posts

2 Comments

  1. Zarówno w sklepie przy ulicy Galicyjskiej jak i w Solvay Parku zostałam profesjonalnie obsłużona. Panie pomogły mi w wyborze odpowiedniego dla mojego chorego kręgosłupa materaca. Były przy tym bardzo sympatyczne i cierpliwie odpowiadały na moje pytania. Materac zakupiłam w dobrej cenie i już nie mogę się doczekać dostawy.

  2. Pani Ania poświęciła nam dużo czasu i profesjonalnie wyjaśniała wszystkie nasze pytania. Utwierdziła nas w podjęciu decyzji zakupu materacy pod nasze potrzeby. Dziękujemy pani Ani i polecamy wszystkim zakupy z jej udziałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *