Materace Serta z rabatem 20% w salonach Pan Materac we Wrocławiu

Materace Serta z rabatem 20% w salonach Pan Materac we Wrocławiu! W dniach 29-30.04.2022 r. odwiedź jeden z naszych salonów w stolicy Dolnego Śląska, skorzystaj z wyjątkowej promocji na wysokiej jakości materace Serta oraz uzyskaj porady od profesjonalnego fizjoterapeuty! Zapraszamy!

Wszystkie materace Serta z rabatem 20%!

Już w najbliższy weekend wielkie promocje na wyjątkowe materace z kolekcji producenta Serta! Wszystkie modele w niższych cenach aż o 20% od cen regularnych – promocja obowiązuje tylko w salonach Pan Materac we Wrocławiu w Galerii Giant Meble oraz Galerii Aleja Bielany. Odwiedź nasze salony we Wrocławiu w dniach 29-30.04.2022 r. i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów na materace Serta!

Pełna oferta produktowa materacy Serta na: www.panmaterac.pl/serta_42

W ofercie materacy producenta Serta znajduje się 7 wysokiej jakości modeli z wkładem kieszeniowo-piankowym: Bowery, Elite Latex, Opera, Ritz, Sertapedic Durrant, Soho oraz Tribeca. Przyjdź do jednego z naszych salonów we Wrocławiu w dniach 29-30.04.2022 r. przetestuj wybrane materace Serta i wybierz komfortowy materac do swojej sypialni! Zapraszamy!

Materace Serta taniej o 20% w salonach Pan Materac we Wrocławiu

Profesjonalne porady fizjoterapeuty w salonach we Wrocławiu!

W najbliższą sobotę (30.04.2022 r.) w obu salonach Pan Materac we Wrocławiu zapewniamy darmowe konsultacje z wykwalifikowanym fizjoterapeutą! Odpowiedni dobór powierzchni spania jest niezwykle istotny w kontekście zdrowego i wygodnego snu. W każdym z naszych salonów zapewniamy profesjonalną pomoc w wyborze materaca do spania oraz akcesoriów do sypialni. Dokładamy wszelkich starań, aby wybrany materac spełniał oczekiwania klientów! Sprawdź teraz i przyjdź w najbliższy weekend do naszych salonów we Wrocławiu!

Lokalizacja salonów Pan Materac we Wrocławiu:
www.panmaterac.pl/c/materace-wroclaw-42
Galeria GIANT MEBLE
ul. Brücknera 32-34
51-411 Wrocław
tel.: 713 070 657
e-mail: wroclaw@panmaterac.pl

www.panmaterac.pl/c/materace-wroclaw-43
Galeria ALEJA BIELANY
ul. Czekoladowa 20
55-040 Bielany Wrocławskie
tel.: 713 071 645
e-mail: wroclaw1@panmaterac.pl

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *