Promocja Janpol - sypialnia

Wiosenna wyprzedaż materacy marki Janpol! Już od dzisiaj (20.03) niemal przez cały miesiąc (do 19.04) wyjątkowe materace Janpol dostępne są w niższych cenach nawet do 20%. Jest to doskonała okazja, aby zakupić niezwykle wygodny materac w korzystnej cenie!

Janpol to polska firma produkująca materace, łóżka, stelaże oraz akcesoria do sypialni takie jak poduszki, kołdry, pokrowce i ochraniacze na materac. Janpol w swoich produktach łączy klasyczne rozwiązania z nowoczesnymi surowcami, w pełni bezpiecznymi dla środowiska. Wieloletnie doświadczenie pozwala tworzyć produkty dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów, czego potwierdzeniem są liczne pozytywne opinie od użytkowników. Oferta produktowa Janpol obejmuje wysokiej jakości materace piankowe, sprężynowe oraz lateksowe. Warto również wspomnieć o specjalnej kolekcji Eco, która obejmuje materace stworzone w ekologicznym procesie produkcji przy zastosowaniu w pełni bezpiecznych dla środowiska komponentów.

Obecnie na wybrane materace do spania producenta Janpol obowiązuje niezwykle korzystna promocja!
Z rabatem 15% można zakupić poniższe materace:
materac Palma – dwustronny model o zróżnicowanych twardościach, zapewniający niebywały komfort i wygodę podczas snu,
materac Pulse Elegant – siedmiostrefowy materac z pianką wyskoelastyczną oraz warstwą pianki lateksowej
materac Julia – z warstwą komfortową w postaci pianki termoelastycznej idealnie dopasowującej się do naturalnej sylwetki użytkownika.
materac Wenus — cieszący się wielką popularnością wśród klientów materac oparty na wkładzie z wysokiej jakości sprężyn umieszczonych w specjalnych kieszonkach obłożonych wytrzymałą pianką poliuretanową.

Natomiast aż 20% obniżki cen obowiązuje na:
materac Enyo – sprężynowy materac, zapewniający idealne podparcie ciała na całej długości,
materac Nolli – z warstwą innowacyjnego lateksu Ocean Blue o właściwościach termoregulacyjnych.
materac Hebe – twardy materac z pianką wysokoelastyczną, poliuretanową oraz termoelastyczną,
materac XL – najwyższy model dostępny w ofercie Janpol z innowacyjnym pokrowcem dającym efekt delikatnego masażu podczas snu.

Promocja obowiązuje w terminie 20.03 – 19.04.2020 r. Zapraszamy!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *