Porady fizjoterapeuty i rabaty na materace Janpol

Wielka akcja promocyjna w salonie Pan Materac w Radomiu! W najbliższy weekend (20-21.05.2022 r.) zapraszamy do skorzystania z porad profesjonalnego fizjoterapeuty. Zapewniamy darmowe konsultacje przez cały weekend! Dodatkowo wszystkie materace polskiego producenta Janpol w promocji 15% od cen regularnych! Sprawdź teraz!

Porady fizjoterapeuty i rabaty na materace Janpol!

Najbliższy weekend 20-21.05.2022 r. to idealna okazja to skorzystania z darmowych porad fizjoterapeuty w naszym salonie Pan Materac w Radomiu! Odpowiednie ułożenie ciała na wygodnym i stabilnym podłożu jest bardzo istotne w kontekście zdrowego snu. W naszym salonie zapewniamy konsultacje profesjonalnego fizjoterapeuty, który dostępny będzie do dyspozycji przez cały weekend!

Jest to również świetna okazja to zakupu wysokiej jakości materaca w atrakcyjnej cenie. W dniach 20-28.05.2022 r. wszystkie materace polskiego producenta Janpol obniżamy aż o 15% od cen regularnych!

Odwiedź nasz salon w Radomiu w dniach 20-28.05.2022 r., skorzystaj z weekendowych porad fizjoterapeuty oraz wybierz wygodny materac do spania do swojej sypialni! Zapraszamy!

Promocja obowiązuje tylko w salonie Pan Materac w Radomiu!
Pełna oferta produktowa na www.panmaterac.pl/janpol_3

Porady fizjoterapeuty i rabaty na materace Janpol

Lokalizacja salonu Pan Materac w Radomiu:
www.panmaterac.pl/c/materace-radom-66
ul. Warszawska 197
26-617 Radom
tel.: 733 506 433
e-mail: radom@panmaterac.pl

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *