porady fizjoterapeuty i promocja na materace Mollyflex w salonie Pan Materac w Mielcu

Darmowe konsultacje fizjoterapeuty w salonie Pan Materac w Mielcu! W dniu 25.02.2022 r. zapewniamy profesjonalne porady fizjoterapeuty w naszym salonie przy ul. Przemysłowej 2. Najbliższy weekend to również doskonała okazja do zakupu wysokiej jakości materacy Mollyflex, których ceny obniżone zostały aż o 20%! Sprawdź teraz!

Porady fizjoterapeuty i rabaty na materace Mollyflex!

Weekend promocji i darmowych konsultacji fizjoterapeuty w salonie Pan Materac w Mielcu! Już w najbliższy piątek zachęcamy do skorzystania z porad profesjonalnego fizjoterapeuty dotyczących prawidłowego ułożenia ciała podczas snu!

Od jutra (25.02.) rozpoczynamy również promocję na wszystkie materace włoskiego producenta Mollyflex! Rabaty do 20% od cen regularnych tylko w salonie Pan Materac w Mielcu!
Przyjdź do naszego salonu, skorzystaj z porad fizjoterapeuty i wybierz wygodny i komfortowy materac Mollyflex w niezwykle atrakcyjnej cenie! Zapraszamy!

Promocja obowiązuje w terminie 25.02-07.03.2022 r. tylko w salonie Pan Materac w Mielcu przy ul. Przemysłowej 2!

Pełna oferta produktowa materacy Mollyflex na: www.panmaterac.pl/mollyflex_33

porady fizjoterapeuty i promocja na materace Mollyflex w salonie Pan Materac w Mielcu

Profesjonalna pomoc w wyborze materaca!

W każdym salonie Pan Materac zapewniamy swobodne i komfortowe warunki do testowania i sprawdzania wielu produktów. W bogatej ofercie produktowej posiadamy materace, łóżka, stelaże oraz inne akcesoria do sypialni od renomowanych i sprawdzonych producentów. Pan Materac to również profesjonalna i kompleksowa pomoc w wyborze produktów do sypialni. Nasz wykwalifikowany zespół doradców dołoży wszelkich starań, aby jak najlepiej dopasować materac do potrzeb i oczekiwań każdego klienta!

Zapraszamy do salonów Pan Materac!

Lokalizacja salonu Pan Materac w Mielcu:
www.panmaterac.pl/c/materace-mielec-61
ul. Przemysłowa 2, lok. B4
39-300 Mielec
tel.: 17 777 95 05
e-mail: mielec@panmaterac.pl
Godziny otwarcia:
Pn. – Pt.: 09:00 – 18:00
Sobota: 08:00 – 14:00
Niedziela: nieczynne

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *