Pan Materac Wrocław

Jest nam niezmiernie miło, z powodu, iż możemy Państwa poinformować o otwarciu dwóch nowych salonów sklepu Pan Materac. Tym razem postawiliśmy na Wrocław a wszystko po to aby być bliżej Was. Pierwszy z salonów znajduję się w Galerii Giant Meble (https://www.panmaterac.pl/c/materace-wroclaw-42), która mieści się na Alei Brücknera 32-34. Otwarty jest 7 dni w tygodniu! Drugi swoje miejsce znalazł w Alei Bielany (https://www.panmaterac.pl/c/materace-wroclaw-43). mieszczącej się w Bielanach Wrocławskich, na ulicy Czekoladowej 7-9. Również otwarty jest przez cały tydzień. Do każdej lokalizacji można trafić bez żadnego problemu.

W eleganckich i przestronnych lokalach, można znaleźć produkty znanych i cenionych marek takich jak np. Hilding, Janpol, Mollyflex, Curem, Bedding, New Elegance oraz Ekodom. Każdy produkt jest wysokiej jakości i gwarantuje odpoczynek na najwyższym poziomie komfortu. A wszystko po to, aby każdy klient był zadowolony.

Salony, urządzone zostały w taki sposób aby odbiorca poczuł się jak we własnej sypialni. Natomiast fachowi doradcy postarają sie rozwiązać wszystkie wątpliwości i pomogą podczas wybierania artykułu, który zaspokoi Państwa potrzeby. W sklepach stacjonarnych klienci mają możliwość przetestowania produktu, dzięki czemu jesteśmy pewni, że wybór na pewno będzie trafiony.

Zapraszamy do salonów. Jesteśmy przekonani, że wizyta w naszych skromnych progach okaże się tą, która odmieni Wasz sen.

Dziękujemy, dobranoc!

Pan Materac.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *