Pan Materac

Aby być bliżej Państwa, Pan Materac nie zwalnia tempa i otwiera kolejne sklepy. Teraz postawiono na miasto Katowice (https://www.panmaterac.pl/c/materace-katowice-41). Salon swoją siedzibę będzie miał w galerii Rawa Homepark, która mieści się przy Alei Roździeńskiego 97. Warto podkreślić fakt, iż sklep otwarty jest siedem dni w tygodniu-od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 20:00, natomiast w niedziele od 10:00 do 19:00.

W bogatej ofercie znajdziemy produkty marek, które dostają bardzo dobre opinie wśród klientów w całym kraju. Są to np. firmy takie jak: Hilding, Janpol, Mollyflex, Curem, Bedding, New Elegance oraz Ekodom. Cały asortyment jest dobierany pod takim kątem, aby każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie.

Salon wyglądem przypomina sypialnię. Wszystko po to, aby odbiorca przy zakupie, czuł się wyjątkowo i przez to dokonał trafnego wyboru. Dodatkowo klient może liczyć na pomoc ze strony fachowych sprzedawców, którzy lubią wyzwania i postarają się rozwiązać każdy problem.

Liczymy bardzo na to, iż Pan Materac stanie się ważnym punktem handlowym w Państwa mieście. Razem urządzimy sypialnię, w której sen będzie wyjątkowy i niepowtarzalny.

Zapraszamy! Dziękujemy i życzymy dobrej nocy!

Pan Materac.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *