Mollyflex z rabatem 20%

Darmowe konsultacje fizjoterapeuty oraz rabaty na materace Mollyflex od najbliższego weekendu (22-23.10.2021 r.) w salonach Pan Materac w Poznaniu! Przyjdź do jednego z naszych salonów w Poznaniu, skorzystaj z porad fizjoterapeuty oraz naszych doradców i wybierz wygodny materac do swojej sypialni! Zapraszamy!

Rabaty na materace Mollyflex!

Już w najbliższy weekend wielka promocja na materace włoskiego producenta Mollyflex w salonach Pan Materac w Poznaniu. Wszystkie materace przecenione aż o 20% od cen regularnych!
Marka Mollyflex to znany w naszym kraju producent materacy i poduszek do spania, który w swoich produktach stosuje najwyższej jakości pianki. Materace Mollyflex doskonale sprawdzą się w sypialniach osób szukających optymalnego podparcia ciała w połączeniu z przyjemnym otuleniem podczas snu.

Sprawdź ofertę materacy Mollyflex, przetestuj wybrane modele w salonach Pan Materac w Poznaniu i wybierz dla siebie wyjątkowy materac w atrakcyjnej cenie!

Promocja obowiązuje w dniach 22-30.10.2021 r.
Pełna oferta produktowa na www.panmaterac.pl/mollyflex_33

Mollyflex z rabatem 20%

Profesjonalna pomoc w wyborze materaca i darmowe porady fizjoterapeuty!

W dniach 22-23.10.2021 r. w obu salonach w Poznaniu dostępny będzie profesjonalny fizjoterapeuta, u którego istnieje możliwość skorzystania z darmowych porad. Prawidłowa pozycja podczas snu oraz odpowiednia powierzchnia spania to klucz do zdrowego i regeneracyjnego odpoczynku!

W naszych salonach zapewniamy kompleksową pomoc w wyborze materaca do spania. Nasza wykwalifikowana załoga dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej dopasować materac do aktualnych potrzeb klientów!
Odwiedź nasze salony w najbliższy weekend, skorzystaj z porad fizjoterapeuty oraz wybierz wyjątkowy materac do swoje sypialni!

Lokalizacja salonów Pan Materac w Poznaniu:
www.panmaterac.pl/c/materace-poznan-57
Galeria HOMEPARK FRANOWO
ul. Szwedzka 10a, lok. 5b.
61-285 Poznań
tel.: 612 612 020
e-mail: poznan@panmaterac.pl

www.panmaterac.pl/c/materace-poznan-56
Galeria TOP MEBLE
ul. Poznańska 140
62-052 Komorniki
tel.: 612 612 002
e-mail: poznan1@panmaterac.pl

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *