Rabaty na materace Mollyflex, darmowe porady fizjoterapeuty w salonach Pan Materac w Lublinie

W dniach 22-23.10.2021 r. zapraszamy do salonów Pan Materac w Lublinie! Promocja na materace włoskiego producenta Mollyflex – rabaty do nawet 20% od cen regularnych na wszystkie modele! Możliwość darmowych konsultacji z wykwalifikowanym fizjoterapeutą w salonie Pan Materac w Galerii GALA! Przyjdź, skorzystaj z porad i wybierz dla siebie wygodny materac w atrakcyjnej cenie! Zapraszamy!

Rabaty na materace Mollyflex w salonach w Lublinie!

Już w najbliższy weekend wielkie rabaty na materace z kolekcji Mollyflex! Wszystkie modele przecenione aż o 20%! W dniach 22-23.10.2021 r. odwiedź jeden z naszych salonów w Lublinie zlokalizowanych w Galerii GALA oraz Galerii MEGA MEBLE i skorzystaj z promocji!
Mollyflex to włoski producent materacy do spania i wysokiej jakości poduszek, których wkład w całości opiera się na najlepszych piankach. Materace i poduszki Mollyflex to certyfikowane produkty, które poddane zostają wielu rygorystycznym testom i badaniom, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Marka Mollyflex od wielu lat cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów, czego potwierdzeniem są liczne pozytywne opinie zadowolonych użytkowników. Sprawdź ofertę Mollyflex w naszych salonach w Lublinie i wybierz dla siebie komfortowy materac dla wiele lat!

Promocja obowiązuje tylko w dniach 22-23.10.2021 r. w salonach Pan Materac w Lublinie!

Materace Mollyflex w promocji

Porady fizjoterapeuty w salonie Pan Materac w Galerii GALA!

Podczas najbliższego weekendu w salonie w Galerii GALA zapewniamy darmowe konsultacje z fizjoterapeutą! Na zdrowy i regenerujący sen wpływ ma wiele czynników, o których często nie zdajemy sobie sprawy. Odpowiednie podparcie ciała i prawidłowe ułożenie kręgosłupa w stabilnej pozycji to jeden z głównych aspektów wygodnego odpoczynku!

Odwiedź salon Pan Materac w Galerii GALA, skorzystaj z porad fizjoterapeuty oraz naszych pracowników i wybierz dla siebie idealnie dopasowany materac!

Lokalizacja salonów Pan Materac w Lublinie:
www.panmaterac.pl/c/pan-materac-lublin-18
Galeria MEGA MEBLE
ul. Diamentowa 2
20-447 Lublin
tel.: 813 070 017
e-mail: lublin@panmaterac.pl

www.panmaterac.pl/c/pan-materac-lublin-32
Galeria GALA
ul. Fabryczna 2, II piętro
20-001 Lublin
tel.: 813 070 878
e-mail: lublin2@panmaterac.pl

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *