Promocja na materace Serta - rabaty 20% na wszystkie materace Serta

Niezwykle atrakcyjne promocje w salonie Pan Materac w Bielsku-Białej! Rabaty nawet do 35% od cen regularnych. Wysokiej jakości materace od renomowanych producentów w obniżonych cenach! Przyjdź do salonu Pan Materac w Bielsku-Białej przy ul. Komorowickiej 39 i wybierz wygody materac na lata w korzystnej cenie! Zapraszamy!

Promocje salonie Pan Materac w Bielsku-Białej!

W naszym salonie w Bielsku-Białej posiadamy bogatą ekspozycję produktową, dzięki której każdy klient ma możliwość przetestowania wielu modeli materacy w komfortowych warunkach. Ekspozycja obejmuje produkty od sprawdzonych i renomowanych producentów – Hilding, Pan Materac, Serta, Mollyflex, Janpol, Materasso i wielu innych!

Podczas najbliższego weekendu przygotowaliśmy również specjalną promocję na wyjątkowe materace Serta – wszystkie materace dostępne z rabatem 20%! (Promocja obowiązuje tylko w dniach 1-2.04.2022 r.)

Obecnie wiele materacy dostępnych jest w atrakcyjnych promocjach – obniżki cen sięgające nawet do 35% od cen regularnych!
Promocje w salonie Pan Materac w Bielsku-Białej:
– wybrane materace sygnowane logiem Pan Materac z rabatami do 35% – Materac Original Multi, Original Thermo, Puls, Rytm i Tempo w atrakcyjnych cenach!
– wybrane materace z kolekcji Hilding w promocji 18%;
– wybrane materace Janpol w niższych cenach o nawet 15%;
– wysokiej jakości materace Serta ze specjalnym rabatem 20% – promocja obowiązuje tylko w salonie Pan Materac w Bielsku-Białej!

Sprawdź teraz i wybierz wygodny materac do swojej sypialni! Zapraszamy!

Promocja na materace Serta - rabaty 20% na wszystkie materace Serta

Lokalizacja salonu:
www.panmaterac.pl/c/materace-bielsko-biala-73
FABRYKA FILCU
ul. Komorowicka 39
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 790 718 780
e-mail: bielsko@panmaterac.pl

Godziny otwarcia:
Pn. – Sob.: 10:00 – 20:00
Niedziela (handlowa): 10:00 – 16:00

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *