materace Materasso taniej o podatek VAT

Wielka letnia obniżka cen na materace Materasso! Od 20.07 aż do 30.09.2020 r. wybrane materace słowackiego producenta Materasso dostępne są w niższej cenie o podatek VAT, czyli aż 23%! W szerokiej ofercie produktowej każdy znajdzie dla siebie idealny materac!

Materasso to słowacka firma, która działa na polskim rynku od wielu lat. W swojej ofercie posiada najwyższej jakości materace, produkty o statusie ortopedycznym, wyjątkowe łóżka, jak również niezbędne w sypialni akcesoria do spania. Przy produkcji swoich produktów inżynierowie Materasso stosują innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz wysokiej jakości, sprawdzone materiały. Materace Materasso wyróżniają się wysoką ergonomią, jakością oraz niebywałym komfortem podczas snu.

W trakcie trwania promocji obniżka cen obowiązuje na wszystkie materace z podatkiem VAT 23%! Wśród nich znajdują się materace z wyjątkowej kolekcji Swiss: Thermo Silver, Lavender Duo, Swiss Energy, Spinal Duo oraz Swiss Magic. Obniżka cen obowiązuje również na materace z wkładką z pianki termoelastycznej: Comfort Antibacterial, Galaxy Viscostar, Antibacterial oraz Thermogel. W promocji uczestniczą też materace wysokoelastyczne: Comfort Dynamic oraz Spinalis Ortopedic, jak również materac Natural Airgel z wyjątkowej kolekcji Bio-Green Line.

Zapraszamy do skorzystania z promocji w naszym sklepie internetowym oraz w naszych salonach!
Promocja ograniczona czasowo: 20.07 – 30.09.2020 r.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *