Cyber Monday 2022 - rabaty do 50%

Ciąg dalszy wielkich promocji! Cyber Monday – dzień ten można po części uznać za kontynuację Black Friday a jego geneza jest w pełni powiązana z tym wydarzeniem. Warto jednak podkreślić, że dziś promocję organizowane są wyłącznie w sklepach internetowych. Sprawdź, jakie rabaty przygotowaliśmy z okazji Cyber Monday w sklepie internetowym Pan Materac! Skorzystaj z atrakcyjnych promocji!

Produkty w obniżonych cenach nawet do 50% od cen regularnych znajdziesz tutaj: www.panmaterac.pl/black-week-58

CYBER MONDAY 2022 – materace, łóżka i akcesoria do sypialni w niższych cenach!

Cyber Monday 2022 - rabaty do 50%

Materace Cyber Monday – sprawdź promocje!

Podczas tegorocznego Cyber Monday przygotowaliśmy wyjątkowe promocje na wysokiej jakości materace do spania – wybrane materace z oferty Pan Materac, Hilding, Janpol, Materasso, Tempur, Serta, Sembella i wielu innych, dostępne w obniżonych cenach nawet do 50% od cen regularnych!

Rabatami objęte zostały również stylowe i solidne łóżka drewniane i tapicerowane – wybrane modele z kolekcji New Elegance, Bed Design, Ekodom i New Design w promocyjnych cenach nawet do 15%! Do pełnego urządzenia sypialni brakuje tylko niezbędnych akcesoriów! W trakcie Cyber Monday wiele poduszek, kołder, pościeli i prześcieradeł w niższych cenach nawet do 20% od cen regularnych!

Cyber Monday – przedłużenie weekendu wyprzedaży!

Historia sięga 2005 roku, kiedy to po raz pierwszy użyto nazwy Cyber Monday. Sytuacja miała miejsce w serwisie shop.org. Ekonomiści zauważyli, że w poniedziałek po święcie Dziękczynienia sprzedaż internetowa znacząco rosła. Dlaczego się tak działo? Spekuluje się, że jednym z powodów był fakt, iż Amerykanie, chcąc skorzystać z przygotowanych przez sklepy promocji, dokonywali zakupu przez internet, w miejscu pracy, gdyż fizycznie nie mogli odwiedzić sklepów.
Inna teoria mówi zaś o tym, iż mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, byli zmęczeni nieprzyjemnymi doświadczeniami w sklepach stacjonarnych. Przebijanie się przez tłumy polujące na okazje, nie jest łatwym zadaniem, dlatego znaczna część osób postanowiła dokonać zakupu przez internet.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *