Koniec listopada, święta coraz bliżej a w sklepach rozpoczyna się gorące zakupowe szaleństwo. Szczególnym dniem, który stanowi początek dla tego wyjątkowego okresu jest Black Friday.

BLACK WEEKS 2020 – sprawdź!

Materace Black Friday 2020

Święto zakupów wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. To tam, co roku Amerykanie dzień po Dniu Dziękczynienia ruszają masowo do sklepów, aby z korzystać z licznych wyprzedaży. Dlaczego jednak dzień ten został okrzyknięty czarnym piątkiem?
Teorii na ten temat jest wiele. Jedna z nich związana jest z księgowymi. To oni zapisywali wszystkie informacje o przychodach i stratach w swoich księgach. Czarnym kolorem nakreślane były zyski, czerwonym zaś starty. W czarny piątek, jak się można domyśleć użyli jedynie czarnego atramentu.
Druga z genez „święta zakupów”, mówi o tym, że w dzień ten mieszkańcy Stanów Zjednoczonych tak licznie ruszyli na świąteczne wyprzedaże, wskutek czego powstały ogromne korki. Policja widząc powstałe zamieszanie, skwitowała je słowami: „czarny piątek”.
Z czasem tradycja czarnego piątku zaczęła się rozlewać na inne kontynenty. W ten sposób trafiła do Polski. Od kilku tygodni, w głosach klientów galerii handlowych można usłyszeć: ciekawe, co to będzie w Black Friday? Jakie będą promocję?

Sklep Pan Materac przygotował szczególną ofertę, w której naprawę można zaoszczędzić, na chwilę przed świętami. Poniżej lista promocji w sklepie internetowym, jak i salonach rozlokowanych w miastach takich jak: Kraków, Rzeszów, Warszawa, Lublin, Wrocław oraz Katowice.

Warto zaznaczyć, ze punktach stacjonarnych przygotowaliśmy specjalną promocję. Klient za każde 1000 zł wydane na materac otrzymuje 100 zł rabatu na akcesoria.

– 40% na materace z kolekcji Pana Materaca,
– 20% rabatu na ekskluzywne materace Curem,
– 20% obniżki cen na materace firmy Bedding,
– Wybrane materace marki Janpol – 12% taniej + gratis do wybranych materacy,
– Wybrane materace marki Materasso – do 25% taniej,
– Wybrane materace marki Mollyflex – do 20% taniej,
– Wybrane materace marki Perdormire – rabat do 25%,
– Kołdry i poduszki puchowe Animex do 15%, inne modele tej marki przecenione do 12%,
– Kołdry Paradies do 15%, poduszki Paradies 10% taniej
– Materace z Outletu przecenione nawet o 50%
– Meble z kolekcji Timoore 30% taniej
– Łóżka New Design 10% taniej
– Darmowa dostawa w całym kraju.

Sprawdź na https://www.panmaterac.pl/promocje-18

Z nami zaoszczędzisz, na chwilę przed świętami.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *