Promocje na Black Week w Pan Materac - Materace Black Friday w sklepie Pan Materac - rabaty do 50%

Koniec listopada, święta coraz bliżej a w sklepach rozpoczyna się gorące zakupowe szaleństwo. Szczególnym dniem, który stanowi początek dla tego wyjątkowego okresu jest Black Friday – czyli dzień wielkich wyprzedaży! Już od dzisiaj (17.11.2022 r.) zarówno w naszych sklepach stacjonarnych, jak i sklepie internetowym rozpoczynamy wielkie obniżki cen! Rabaty nawet do 50% od cen regularnych! Sprawdź i wybierz dla siebie wyjątkowy materac, łóżko i inne akcesoria do sypialni w świetnej cenie z okazji Black Weekend w Panu Materacu!

Produkty w obniżonych cenach nawet do 50% znajdziesz tutaj: www.panmaterac.pl/black-week-58

BLACK WEEK 2022 – sprawdź! Wielkie obniżki cen!

Promocje na Black Week w Pan Materac - Materace Black Friday w sklepie Pan Materac - rabaty do 50%

Materace Black Friday – sprawdź promocje!

Wielkie święto wyprzedaży w sklepach na całym świecie! Już od 17.11.2022 r. rozpoczynamy w sklepie Pan Materac wielkie promocje i rabaty na wysokiej jakości materace do spania!

Materace na Black Friday z rabatami nawet do 50% od cen regularnych!

Podczas tegorocznego Black Week w naszych sklepach stacjonarnych i sklepie online przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych promocji na cieszące się wielką popularnością materace, łóżka i akcesoria od znanych i renomowanych na rynku producentów!

Z pewnością dużym zainteresowaniem będą cieszyły się materace z kolekcji Pan Materac, których ceny zostały obniżone aż o 35%! Wyjątkowa kolekcja obejmująca zarówno materace piankowe, kieszeniowe, jak i materace hybrydowe w niższych cenach!

Największymi rabatami objęte zostały pełnowartościowe materace outletowe! Ceny wybranych materacy z ekspozycji obniżone nawet do 60%! (Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów!). Wiele innych produktów od producentów takich jak Materasso, Mollyflex, Sembella, Janpol czy cieszące się wielką popularnością w naszym kraju materace Hilding w obniżonych cenach nawet o kilkadziesiąt procent od cen regularnych!

Warto wspomnieć o promocji, jaką objęte zostały luksusowe produkty marki Tempur. Wszystkie produkty Tempur dostępne z rabatem 20%!

Nie czekaj, sprawdź teraz i skorzystaj z wyjątkowej okazji! Wybierz dla siebie materac z okazji Black Friday w niezwykle atrakcyjnej cenie!

Black Friday – jaka jest geneza wielkich piątkowych wyprzedaży?

Święto zakupów wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. To tam, co roku Amerykanie dzień po Dniu Dziękczynienia ruszają masowo do sklepów, aby z korzystać z licznych wyprzedaży. Dlaczego jednak dzień ten został okrzyknięty czarnym piątkiem?

Teorii na ten temat jest wiele. Jedna z nich związana jest z księgowymi. To oni zapisywali wszystkie informacje o przychodach i stratach w swoich księgach. Czarnym kolorem nakreślane były zyski, czerwonym zaś starty. W czarny piątek, jak się można domyśleć użyli jedynie czarnego atramentu.

Druga z genez „święta zakupów”, mówi o tym, że w dzień ten mieszkańcy Stanów Zjednoczonych tak licznie ruszyli na świąteczne wyprzedaże, wskutek czego powstały ogromne korki. Policja widząc powstałe zamieszanie, skwitowała je słowami: „czarny piątek”.

Z czasem tradycja czarnego piątku zaczęła się rozlewać na inne kontynenty. W ten sposób trafiła do Polski. Od kilku tygodni, w głosach klientów galerii handlowych można usłyszeć: ciekawe, co to będzie w Black Friday? Jakie będą promocję?

W naszych sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym przygotowaliśmy wiele promocji i rabatów, sięgających nawet do 50% od cen regularnych! Odwiedź nasze salony lub skorzystaj z wyjątkowych rabatów w sklepie internetowym!

Nie wiesz jaki materac wybrać? Skorzystaj z porad naszych doradców w salonach lub skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub na czacie dostępnym na stronie internetowej! Z nami wybierzesz idealnie dopasowany materac do spania! Zapraszamy!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *