promocja na materace Mollyflex

Rabaty na materace Mollyflex w salonach Pan Materac w Rzeszowie! Już w najbliższy wtorek (11.04.2023 r.) rozpoczynamy akcję promocyjną – wysokiej jakości materace włoskiego producenta Mollyflex w obniżonych cenach aż o 20% od cen regularnych! Dodatkowo w sobotę (15.04.2023 r.) zapewniamy również darmowe konsultacje z profesjonalnymi fizjoterapeutami w obu salonach Pan Materac w Rzeszowie. Zapraszamy!

Promocja na materace Mollyflex – 20% rabatu!

Już od najbliższego wtorku rozpoczynamy promocję na cieszące się wielką popularnością materace Mollyflex! Wszystkie materace sygnowane logiem Mollyflex taniej o 20% od cen regularnych. Odwiedź jeden z naszych salonów w Rzeszowie i skorzystaj z promocji!

Marka Mollyflex to znany i ceniony producent materacy, których budowa opiera się na zastosowaniu najlepszych na rynku pianek. Materace Mollyflex to idealny wybór dla osób szukających wygodnego i komfortowego materaca na lata. Wiele modeli z kolekcji Mollyflex klasyfikuje się jako materace o właściwościach zdrowotnych, które zostały potwierdzone licznymi certyfikatami i atestami. Sprawdź ofertę materacy Mollyflex i wybierz wysokiej jakości materac do swojej sypialni!

Promocja obowiązuje w dniach 11-24.04.2023 r. tylko w salonach Pan Materac w Rzeszowie!

promocja na materace Mollyflex

Porady fizjoterapeuty w salonach w Rzeszowie!

Promocje to nie wszystko! W dniu 15.04.2023 r. w obu salonach Pan Materac w Rzeszowie – Galerii NOVA przy ul. Rejtana 67 oraz przy al. Wyzwolenia 2 zapewniamy darmowe konsultacje z fizjoterapeutą!

W każdym z naszych salonów zapewniamy profesjonalną pomoc w wyborze materaca do spania, jak i innych produktów do sypialni. Wykwalifikowany zespół dołoży wszelkich starań, aby dobrać najlepszy materac zgodny z oczekiwaniami klientów!

Przyjdź do naszych salonów, przetestuj materace, skorzystaj z porad fizjoterapeutów oraz naszych specjalistów i wybierz dla siebie wygodny materac w niezwykle atrakcyjnej cenie!

Lokalizacja salonów Pan Materac w Rzeszowie:
www.panmaterac.pl/c/pan-materac-rzeszow-21
Galeria NOVA
ul. Rejtana 67
35-959 Rzeszów
tel.: 887 272 183
e-mail: rzeszow2@panmaterac.pl

www.panmaterac.pl/c/pan-materac-rzeszow-20
ul. Wyzwolenia 2
35-501 Rzeszów
tel.: 17 307 01 61
e-mail: rzeszow1@panmaterac.pl

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *