Porady fizjoterapeuty w salonie Pan Materac w Galerii NOVA w Rzeszowie

Rabaty na wszystkie materace Mollyflex w salonach Pan Materac w Rzeszowie! Już w najbliższy weekend (29-30.04.2022 r.) wysokiej jakości materace włoskiego producenta Mollyflex w obniżonych cenach aż o 20% od cen regularnych! Dodatkowo w tych dniach zapewniamy również darmowe konsultacje z profesjonalnym fizjoterapeutą w salonie Pan Materac w Galerii NOVA przy ul. Rejtana 67! Zapraszamy!

Promocja na materace Mollyflex – 20% rabatu!

Już w najbliższy piątek rozpoczynamy promocję na cieszące się wielką popularnością materace Mollyflex! Wszystkie materace sygnowane logiem Mollyflex taniej o 20% od cen regularnych. Odwiedź jeden z naszych salonów w Rzeszowie i skorzystaj z promocji!
Marka Mollyflex to znany i ceniony producent materacy, których budowa opiera się na zastosowaniu najlepszych na rynku pianek. Materace Mollyflex to idealny wybór dla osób szukających wygodnego i komfortowego materaca na lata. Wiele modeli z kolekcji Mollyflex klasyfikuje się jako materace medyczne, których właściwości zostały potwierdzone licznymi certyfikatami i atestami. Sprawdź ofertę materacy Mollyflex i wybierz wysokiej jakości materac do swojej sypialni!

Promocja obowiązuje w dniach 29-30.04.2022 r. tylko w salonach Pan Materac w Rzeszowie!

Porady fizjoterapeuty w salonie Pan Materac w Galerii NOVA w Rzeszowie

Porady fizjoterapeuty w salonach w Rzeszowie!

Promocje to nie wszystko! W dniach 29-30.04 w salonie Pan Materac w Galerii NOVA przy ul. Rejtana 67 zapewniamy darmowe konsultacje z fizjoterapeutą! !

W każdym z naszych salonów zapewniamy profesjonalną pomoc w wyborze materaca do spania, jak i innych produktów do sypialni. Wykwalifikowany zespół dołoży wszelkich starań, aby dobrać najlepszy materac zgodny z oczekiwaniami klientów!
Przyjdź do naszych salonów, przetestuj materace, skorzystaj z porad fizjoterapeuty oraz naszych specjalistów i wybierz dla siebie wygodny materac w niezwykle atrakcyjnej cenie!

Lokalizacja salonów Pan Materac w Rzeszowie:
www.panmaterac.pl/c/pan-materac-rzeszow-21
Galeria NOVA
ul. Rejtana 67
35-959 Rzeszów
tel.: 887 272 183
e-mail: rzeszow2@panmaterac.pl

www.panmaterac.pl/c/pan-materac-rzeszow-20
ul. Wyzwolenia 2
35-501 Rzeszów
tel.: 17 307 01 61
e-mail: rzeszow1@panmaterac.pl

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *