Urodziny Pan Materac Wrocławi Katowice

W najbliższy weekend mamy przyjemność zaprosić Państwa na wielkie urodziny salonów Pana Materaca! W dniach 12-13 czerwca swoje drugie urodziny świętujemy we Wrocławiu i Katowicach. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was super promocję – do 40% zniżki na wybrane produkty! Jesteście ciekawi, jakie oferty dla Was przygotowaliśmy? Koniecznie odwiedźcie nasze salony i świętujcie razem z nami!

Widzimy się we Wrocławiu! Znajdziecie nas Państwo w dwóch lokalizacjach. Salon Pan Materac w Galerii Giant Meble zlokalizowany jest na Alei Brücknera 32-34. Podczas świętowania urodzin dostępni będziemy do Państwa dyspozycji w piątek od 10:00 do 20:00 oraz w sobotę między 10:00, a 18:00. Drugi salon Pan Materac we Wrocławiu znajduje się w Galerii Aleja Bielany przy ul. Czekoladowej 20. Godziny otwarcia w piątek i sobotę od 10:00 – 20:00. W naszych sklepach oferujemy szeroki asortyment produktów, gwarantujących wypoczynek na najwyższym poziomie komfortu. W naszych salonach posiadamy produkty takich firm jak: Hilding, Mollyflex, Curem, Bedding, Janpol, New Elegance oraz Ekodom, które dostępne będą w obniżonych cenach nawet do 40%!

Zapraszamy również do salonu Pan Materac w Katowicach! Salon mieści się w galerii Rawa Homepark zlokalizowanej przy Alei Roździeńskiego 97. Świętować urodziny będziemy zarówno w piątek, jak i w sobotę w godzinach 10:00 – 20:00. Serdecznie zapraszamy! W asortymencie salonu znajduje się szeroki wybór produktów marek cieszących się bardzo dobrymi opiniami wśród klientów, tj. Hilding, Mollyflex, Janpol, Bedding, Curem, Ekodom oraz New Elegance. Podczas trwania urodzin przygotowaliśmy dla Państwa szereg promocji i rabatów!

Urodziny Pan Materac Wrocławi Katowice

W salonach dostępni będą również nasi doradcy, którzy służą fachową pomocą i z pewnością pomogą wybrać odpowiedni model dostosowany do budowy ciała oraz indywidualnych preferencji.

Salony są urządzone tak, aby osoby, które nas odwiedzają, czuły się komfortowo i swobodnie — jak we własnej sypialni. W sklepach stacjonarnych klienci mają możliwość przetestowania produktu, dzięki czemu jesteśmy pewni, że wybór na pewno będzie trafiony. Mamy nadzieję, że wspólnie urządzimy sypialnię, w której sen będzie wyjątkowy i niepowtarzalny.

Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *