Promocja na materace Serta w Białymstoku

Promocje w salonie Pan Materac w Białymstoku! Komfortowe materace od renomowanych producentów w niezwykle atrakcyjnych cenach – w dniach 29.09.-10.10.2023 r. wszystkie materace sygnowane logiem Serta dostępne w niższych cenach aż o 20% oraz łóżka Bed Design w niższych cenach o 10%. Przyjdź do naszego salonu i skorzystaj z promocji!

Materace Serta taniej o 20% w salonie Pan Materac w Białymstoku!

Wielkie rabaty na materace amerykańskiego producenta Serta w salonie Pan Materac w Białymstoku. Od najbliższego piątku (29.09.2023 r.) obniżamy ceny materacy Serta aż o 20% od cen regularnych – jest to niezwykła okazja do zakupu wyjątkowego materace w atrakcyjnej cenie!

Serta to amerykański producent, który od wielu lat jest liderem w produkcji ekskluzywnych materacy do spania. Wysoka jakość produkowanych materacy potwierdzona jest licznymi certyfikatami i atestami oraz pozytywnymi opiniami zadowolonych użytkowników. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań i komponentów przekłada się na wyjątkowy komfort i wygodę podczas codziennego odpoczynku. Materace Serta to idealny wybór dla osób szukających luksusowego rozwiązania do sypialni!

Pełna oferta produktowa na www.panmaterac.pl/serta_42

Dodatkowo oferujemy również atrakcyjne rabaty na eleganckie łóżka marki Bed Design – podczas najbliższych dni obniżamy ceny łóżek Bed Design o 10% od cen regularnych!

Pełna oferta łóżek Bed Design dostępna na: www.panmaterac.pl/bed-design_47

Promocje obowiązują w dniach 29.09.-10.10.2023 r. tylko w salonie Pan Materac w Białymstoku!

Promocja na materace Serta w salonie Pan Materac w Białymstoku

Lokalizacja salonu Pan Materac w Białymstoku:
www.panmaterac.pl/c/materace-bialystok-63
ul. Przędzalniana 31
15-688 Białystok
tel.: 733 524 133
e-mail: bialystok@panmaterac.pl

Godziny otwarcia:
Pn. – Pt.: 10:00 – 19:00
Sobota: 10:00 – 16:00
Niedziela (handlowa): nieczynne

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *