Materace Radom

Otwarcie kolejnego salonu Pan Materac! Po niezwykle udanych otwarciach w Łodzi i Gdańsku czas na wielkie otwarcie w Radomiu! Salon w Radomiu jest już 18 sklepem Pan Materac w Polsce! W dniach 13-14.11.2020 r. zapraszamy do świętowania razem z nami otwarcia następnego punktu z salonami Pan Materac! Liczne promocje, rabaty i porady fizjoterapeuty! Przyjdź i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Salon Pan Materac w Radomiu zlokalizowany jest przy ul. Warszawskiej 197. Otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w soboty między 10:00, a 14:00.
Z okazji otwarcia w naszym nowym salonie przygotowaliśmy liczne promocje i rabaty na cieszące się dużą popularnością wśród klientów produkty. Wygodne materace z rabatem nawet do 40%, stylowe i praktyczne łóżka w obniżonych cenach o 15% od cen regularnych! Przyjdź, przetestuj i skorzystaj z porad profesjonalnego fizjoterapeuty, który podczas otwarcia, razem z naszymi doradcami, pomoże w wyborze idealnego materaca! Jest to wyjątkowa okazja do otrzymania porad dotyczących zdrowego i prawidłowego ułożenia ciała podczas snu!

Materace Radom

Poniżej lista promocji, jakie obowiązywać będą podczas oficjalnego otwarcia salonu Pan Materac w Radomiu:
– wybrane materace z kolekcji Pan Materac w niższych cenach o nawet 40%;
– wybrane materace Serta z rabatami do 10%;
– wszystkie materace sygnowane logiem Mollyflex w obniżonych cenach do 20% oraz materace z kolekcji Gomarco w promocji 15%;
– ekskluzywne materace Tempur i Sealy z rabatem aż do 20%;
– materace Janpol z kolekcji Premium, Regular, Eco i Xl w promocji do 15%;
– wyjątkowe materace Hilding i Curem dostępne z rabatem 20% od cen regularnych (promocja nie obowiązuje na kolekcję Family);
łóżka z serii Hilding w promocji 15% oraz New Design w obniżonych cenach o 10%.

Serdecznie zapraszamy na otwarcie salonu Pan Materac w Radomiu i skorzystania z promocji! Zadbaj z nami o wygodny i komfortowy sen!
Masz jakiej pytania? Napisz lub zadzwoń!
Tel.: +48 733 506 433
e-mail: radom@panmaterac.pl

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *