Urodziny Pana Materaca w Katowicach

Świętuj z nami kolejne urodziny salonu Pan Materac w Katowicach! Z tej okazji przygotowaliśmy atrakcyjne promocje na wysokiej jakości materace – rabaty nawet do 35% od cen regularnych! Przyjdź w dniach 20.05-04.06.2022 r. do naszego salonu w Galerii RAWA HOMEPARK i skorzystaj z wyjątkowej okazji do zakupu materaca z niższej cenie!

Urodziny Pana Materaca w Katowicach – rabaty do 35%!

Zapraszamy do naszego salonu w Katowicach do świętowania razem z nami kolejnych urodzin! Jest to doskonała okazja do zakupu materaca do spania w niezwykle atrakcyjnej cenie – przygotowaliśmy promocje na najpopularniejsze wśród klientów modele materacy!

Od najbliższego piątku (20-05.2022 r.) przez całe dwa tygodnie oferujemy obniżki cen na wybrane materace marki Hilding! (Promocja na obowiązuje na materace z kolekcji Family, materace nawierzchniowe oraz modele z kolekcji naturalnej i eco) Jedne z najpopularniejszych materacy w naszym kraju od szwedzkiego producenta dostępne z rabatem aż 20% od cen regularnych!

W ofercie Hilding każdy znajdzie odpowiedni materac. Bogata oferta produktowa pozwala wybierać spośród modeli piankowych, kieszeniowych, hybrydowych oraz nowości na rynku – materacy naturalnych, wykonanych z ekologicznych i bezpiecznych dla środowiska komponentów. Sprawdź i wybierz wyjątkowy materac do swojej sypialni!

Pełna oferta produktowa materacy Hilding na www.panmaterac.pl/hilding_6

Z okazji urodzin obniżką cen objęta została również ekskluzywna seria materacy sygnowanych logiem Curem, które od najbliższego piątku dostępne będą z rabatem aż 20% od cen regularnych! Nie czekaj, przyjdź do naszego salonu w Katowicach i wybierz komfortowy materac!

Pełna oferta produktowa materacy Curem na www.panmaterac.pl/curem_16

Urodziny Pana Materaca w Katowicach

Urodziny Pana Materaca to również świetna okazja do zakupu materaca ze specjalnej kolekcji sygnowanej logiem Pan Materac! Wybrane materace Pan Materac przeceniliśmy aż o 35% od cen regularnych – Materac Original Multi, Original Thermo, Puls, Rytm oraz Tempo w atrakcyjnych cenach!

Pełna oferta produktowa materacy Pan Materac na www.panmaterac.pl/pan-materac_12

Odwiedź salon Pan Materac w Katowicach w dniach 20.05-04.06.2022 r., świętuj z nami kolejne urodziny i wybierz dla siebie komfortowy materac w promocyjnej cenie! Zapraszamy!

Lokalizacja salonu Pan Materac w Katowicach:
www.panmaterac.pl/c/materace-katowice-41
Galeria RAWA HOMEPARK
ul. Roździeńskiego 97
40-001 Katowice
tel.: 32 307 05 64
e-mail: katowice@panmaterac.pl

Godziny otwarcia:
Pn. – Pt.: 10:00 – 20:00
Sobota: 10:00 – 20:00
Niedziela (handlowa): 10:00 – 19:00

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *