Promocja na materace Serta w salonach Pan Materac w Łodzi

Atrakcyjne rabaty na wysokiej jakości materace w salonach Pan Materac w Łodzi! W dniach 23.02. – 11.03.2024 r. obniżamy ceny wybranych materacy z kolekcji producenta Serta – ekskluzywne materace dostępne w niższych cenach nawet o 20% od cen regularnych. Przyjdź do salonów Pan Materac w Łodzi zlokalizowanych przy ul. Pojezierskiej 91A i al. Piłsudskiego 153. Zapraszamy!

Promocja na materace Serta – rabaty do 20%

Serta to renomowany producent materacy, który od lat stoi na czele branży dzięki innowacyjnym technologiom, doskonałej jakości i niezrównanemu komfortowi. Firma ta zyskała zaufanie klientów na całym świecie, oferując szeroki wybór materacy, które są zaprojektowane tak, aby zapewnić najlepszy sen każdej osobie.

Materace Serta cechuje nie tylko wysoka jakość wykonania, ale także dbałość o detale oraz zastosowanie najnowszych osiągnięć technologicznych. Firma stale poszukuje innowacyjnych rozwiązań, aby zapewnić klientom maksymalny komfort podczas snu. Dzięki temu materace Serta są doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie zdrowy sen i wygodę.

W dniach 23.02. – 11.03.2024 r. w naszych salonach w Łodzi oferujemy niezwykle atrakcyjną promocję na wybrane materace Serta:
– materac Soho House,
– materac Opera,
– materac Golden Gate,
– materac Elite Latex,
– materac Ritz,
– materac Splendid Royal Twin,
dostępne w niższej cenie aż o 20% od ceny regularnej! Nie czekaj, przyjdź do salonów Pan Materac i skorzystaj z promocji!

Pełna oferta produktowa dostępna na: www.panmaterac.pl/serta_42

Promocja na materace Serta w salonach Pan Materac w Łodzi

Profesjonalna pomoc w wyborze produktów do sypialni

W salonach Pan Materac znajdziesz profesjonalne doradztwo, które pomoże Ci znaleźć idealny materac dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Nasi wykwalifikowani eksperci z ogromną starannością pomogą Ci w wyborze materaca, który zapewni Ci najwyższy komfort snu.

Nasz zespół doradców jest doskonale przeszkolony i posiada szeroką wiedzę na temat różnych rodzajów materacy, technologii oraz materiałów używanych do produkcji. Doradcy uwzględnią specyficzne preferencje dotyczące twardości, wsparcia dla kręgosłupa czy też alergii, aby zaproponować Ci materac, który spełni Twoje oczekiwania.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz materaca do sypialni, dla dziecka czy też do sypialni gościnnej, w naszych salonach uzyskasz kompleksową i indywidualną obsługę, abyś mógł znaleźć materac idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań!

Lokalizacje salonów Pan Materac w Łodzi:
www.panmaterac.pl/c/materace-lodz-64
ul. Pojezierska 91A
91-322 Łódź
tel.: 790 716 7973
e-mail: lodz@panmaterac.pl

www.panmaterac.pl/c/materace-lodz-72
Galeria NICIARNIANA PARK
al. Piłsudskiego 153
92-301 Łódź
tel.: 42 670 29 30
e-mail: lodz1@panmaterac.pl

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *