promocja na materace mollyflex w salonach Pan Materac w Szczecinie

Specjalna promocja w salonach Pan Materac w Szczecinie – w najbliższy weekend wysokiej jakości materace marki Mollyflex taniej nawet o 20% od cen regularnych! Przyjdź do naszych salonów w Szczecinie, skorzystaj z porad specjalistów i wybierz komfortowy materac do swojej sypialni! Zapraszamy!

Wybrane materace Mollyflex taniej o 20%

W dniach 4 – 11.08.2023 czekają na Was wielkie promocje w salonach Pan Materac w Szczecinie. Wybrane materace sygnowane logiem Mollyflex dostępne z rabatami sięgającymi nawet do 20%! Jest to świetna okazja do zakupu wyjątkowego materaca w niezwykle atrakcyjnej cenie!

Pełna oferta produktowa dostępna na www.panmaterac.pl/mollyflex_33

Marka Mollyflex to znany i ceniony na rynku producent materacy i poduszek do spania. Włoskie materace Mollyflex wyróżnia wyjątkowy design produktów oraz jakość wykorzystanych komponentów. Materace Mollyflex cieszą się wielką popularnością wśród klientów, czego potwierdzeniem są liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów!

Promocja obowiązuje tylko w salonach Pan Materac w Szczecinie – szczegóły u sprzedawców w salonach.

promocje na materace mollyflex w salonach Pan Materac w Szczecinie

Profesjonalna pomoc specjalistów w salonach Pan Materace

W naszych salonach znajdziesz nie tylko wysokiej jakości produkty do sypialni, ale również uzyskasz profesjonalną pomoc w doborze materaca od wykwalifikowanych specjalistów. Zespół naszych doradców dołoży wszelkich starań, aby dobrać odpowiednie produkty dla każdego klienta.

Dodatkowo w najbliższą sobotę (05.08.2023 r.) przyjdź do jednego z naszych salonów w Szczecinie (ul. Struga 31a), uzyskaj profesjonalne porady fizjoterapeuty i wybierz wygodny materac w korzystnej cenie! Zapraszamy!

Lokalizacja salonów Pan Materac w Szczecinie:
www.panmaterac.pl/c/materace-szczecin-62
ul. Struga 31A
70-784 Szczecin
tel.: 733 602 133
tel.: 91 466 01 01
e-mail: szczecin@panmaterac.pl

www.panmaterac.pl/c/materace-szczecin-81
ul. Mieszka I 81
71-011 Szczecin
tel.: 882 157 004
tel.: 91 466 01 02
e-mail: szczecin.mieszka@panmaterac.pl

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *