W dniach 14-15 czerwca zapraszamy na wielkie otwarcie kolejnego salonu Pan Materac. Odpowiadając na oczekiwania naszych klientów, postanowiliśmy otworzyć sklep w Krośnie, który zlokalizowany jest w budynku na ul. Pużaka 35 nad Delikatesami Centrum.

Pan Materac to marka rozpoznawalna w całej Polsce. Świadczy o tym sieć salonów zlokalizowanych w największych miastach Polski. Znaleźć nas można w Rzeszowie, Lublinie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu oraz w Warszawie. Ciągły rozwój i coraz większe zainteresowanie ze strony klientów doprowadziły do powstania kolejnego salonu w Krośnie. Nie sposób wspomnieć w tym miejscu o sklepie internetowym: www.panmaterac.pl, dzięki któremu jesteśmy jednym z liderów sprzedaży materacy, łóżek i akcesoriów do sypialni w internecie.

W szerokim asortymencie sklepu znajdują się wysokiej jakości materace, stylowe łóżka, wygodne poduszki i kołdry oraz inne akcesoria niezbędne w sypialni. Oferujemy produkty tylko od sprawdzonych i cenionych producentów zarówno w Polsce, jak i wielu innych krajach na całym świecie. Wśród nich warto wymienić producentów: Hilding, Janpol, Materasso, Mollyflex, Perdormire, Curem.
Pan Materac posiada również produkty sygnowane własną marką. Kolekcja materacy Pan Materac cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów. W ofercie znajdziecie również Państwo świeżo wprowadzoną kolekcję eleganckich łóżek Pan Materac. Z pewnością każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie!

Z okazji otwarcia przygotowaliśmy szereg promocji oraz liczne rabaty. Materace przecenione będą nawet o 40%! Co więcej, w naszym salonie będzie na Państwa czekał fizjoterapeuta, który pomoże dobrać odpowiedni model, dostosowany do potrzeb i indywidualnych preferencji. Nasi konsultanci również służą pomocą i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego salonu i skorzystania z promocji!

Salon w Krośnie otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 – 19:00, natomiast w sobotę zapraszamy między 8:00, a 16:00. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: krosno@panmaterac.pl lub telefoniczny: 17 777 95 00 wew. 115 lub 531 952 755.

Zapraszamy!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *