Promocje na koniec wakacji w salonach Pan Materac

Wielkie promocje na koniec wakacji w salonach Pan Materac w całej Polsce! Odwiedź nasze salony w najbliższy weekend (26-27.08.2022 r.) i wykorzystaj okazję do zakupu materaca i innych akcesoriów do sypialni w niezwykle atrakcyjnych cenach. Sprawdź teraz!

Promocje na koniec wakacji!

Wiele promocji na wysokiej jakości produkty do sypialni we wszystkich salonach Pan Materac! Koniec wakacji to świetny moment na zakup wygodnego materaca do spania oraz dobrania zwiększających komfort użytkowania akcesoriów do sypialni. W najbliższy weekend (26-27.08.2022 r.) we wszystkich salonach Pan Materac uzyskasz atrakcyjne rabaty!

Na koniec wakacji przygotowaliśmy liczne promocje na cenione wśród klientów produkty od renomowanych producentów. Obniżki cen nawet o 35% od cen regularnych na wybrane produkty!

W ostatni weekend wakacji wybrane materace z naszej własnej kolekcji dostępne są w niższych cenach nawet o 35%. Popularne wśród klientów materace Original Multi, Original Thermo, Puls, Tempo, Rytm i wiele innych w niezwykle atrakcyjnych cenach!

Promocją objęte zostały również wybrane materace z kolekcji szwedzkiego producenta Hilding – wysokiej jakości materace z rabatami do 25%!

Wśród wielu produktów dostępnych z rabatami nie mogło zabraknąć materacy polskiego producenta Janpol, których ceny obniżyliśmy aż o 20%. (Promocja obowiązuje na wybrane materace Janpol)

Ciekawą propozycją są również materace z kolekcji Materasso – obecnie wybrane produkty Materasso dostępne są z rabatem 30% od cen regularnych!

W najbliższy weekend przy zakupie wybranych materacy oferujemy również wysokiej jakości akcesoria do sypialni z rabatem aż 50% – szczegóły u sprzedawców w naszych salonach!

Zapraszamy do naszych salonów!

Promocje na koniec wakacji w salonach Pan Materac

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *