Otwarcie Pan Materac w Gdańsku

Otwarcie nowego salonu Pan Materac! Kolejnym miejscem na mapie Polski, w którym dostępne będę wyjątkowe materace, stylowe łóżka oraz wiele innych, niezbędnych w sypialni akcesoriów, jest Gdańsk! Jest to pierwszy salon Pan Materaca w Trójmieście, w związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa szereg promocji i rabatów! Zapraszamy na otwarcie salonu w dniach 16-17.10.2020 r.!

Salon Pan Materac w Gdańsku znajduje się w popularnym wśród mieszkańców miejscu, jakim jest Morski Park Handlowy przy ul. Przywidzkiej 10a. Salon otwarty jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:0021:00 (z wyłączeniem niedziel z zakazem handlu). Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nowego salonu w Gdańsku i skorzystania z wielu promocji!

Otwarcie salonu Pan Materac Gdańsk

Otwarcie Pana Materaca w Gdańsku to niezwykła okazja do przetestowania wielu modeli materacy, jak i zakupów z licznymi rabatami i promocjami! Podczas otwarcia specjalną ofertą promocyjną objęte zostaną najwyższej jakości produkty od sprawdzonych producentów:
– kolekcja materacy sygnowanych logiem Pan Materac w promocyjnych cenach – rabaty do 40%;
materace z kolekcji Hilding w obniżonych cenach o nawet 20% (z wyjątkiem kolekcji Family) oraz łóżka Hilding w promocji 15% od cen regularnych;
– materace z kolekcji Premium, Regular oraz Eco z oferty Janpol w niższych cenach o nawet 15%;
– włoskie materace Mollyflex z rabatem 20% na wszystkie modele oraz kolekcja ekskluzywnych materacy z serii Gomarco w promocji 15%;
– wybrane materace z ekskluzywnych serii materacy Tempur i Sealy z rabatami do 20%;
– najwyższej jakości materace Serta w promocji 10%;
– stylowe łóżka tapicerowane New Design z szeroką ofertą tkanin obiciowych w obniżonych cenach o 10%;

Podczas otwarcia zapewniamy również profesjonalną pomoc w wyborze odpowiedniego materaca. Zachęcamy do skorzystania z porad fizjoterapeuty oraz naszych wykwalifikowanych specjalistów, którzy z pewnością pomogą wybrać odpowiedni produkt!

Promocje obowiązują tylko w salonie stacjonarnym!
Zapraszamy do salonu Pan Materac w Gdańsku i skorzystania z wielu promocji i rabatów obowiązujących podczas oficjalnego otwarcia! Już teraz zadbaj o swój sen!
Masz jakieś pytania? Napisz lub zadzwoń!
e-mail: gdansk@panmaterac.pl
tel.: +48 575 088 774

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *