Materace Mollyflex w promocji

Materace Mollyflex taniej o 20% w salonie Pan Materac w Katowicach! Już od najbliższego piątku (05.11.2021 r.) rozpoczynamy jesienne promocje w naszym salonie! Wszystkie materace marki Mollyflex przeceniamy aż o 20%! Podczas weekendu zapewniamy również darmowe konsultacje z fizjoterapeutą! Odwiedź nasz salon w Galerii RAWA HOMEPARK przy ul. Roździeńskiego 97 i skorzystaj z promocji! Zapraszamy!

Promocja na materace Mollyflex i darmowe konsultacje z fizjoterapeutą!

Wielka promocja na materace marki Mollyflex – rabaty do 20% na wszystkie modele! W dniach 05-13.11.2021 r. w naszym salonie w Katowicach materace włoskiego producenta Mollyflex w obniżonych cenach! Przyjdź, sprawdź i wybierz dla siebie komfortowy materac na wiele lat!
Marka Mollyflex to znany i ceniony producent wysokiej jakości produktów do sypialni. Materace piankowe Mollyflex to uznane wśród klientów modele, które zachwycają zarówno estetyką wykonania, jak i walorami użytkowymi. Dzięki szerokiej ofercie produktowej Mollyflex każdy znajdzie dla siebie idealnie dopasowany materac do spania!

Podczas najbliższego weekendu w salonie Pan Materac w Galerii RAWA HOMEPARK zapewniamy również w pełni darmowe konsultacje z fizjoterapeutą! Odpowiednie podparcie ciała podczas snu oraz utrzymanie kręgosłupa w stabilnej pozycji przełożą się na zdrowy i regeneracyjny odpoczynek.
Przyjdź w najbliższych dniach do naszego salonu w Katowicach, skorzystaj z darmowych konsultacji z fizjoterapeutą i wybierz dla siebie wysokiej jakości materac Mollyflex w promocyjnej cenie!

Promocja obowiązuje w dniach 05-13.11.2021 r.!

Materace Mollyflex w promocji

Lokalizacja salonu Pan Materac w Katowicach:
www.panmaterac.pl/c/materace-katowice-41
Galeria RAWA HOMEPARK
ul. Roździeńskiego 97
40-001 Katowice
tel.: 323 070 564
e-mail: katowice@panmaterac.pl

Godziny otwarcia salonu:
Pn. – Pt.: 10:00 – 20:00
Sobota: 10:00 – 20:00
Niedziela (handlowa): 10:00 – 20:00

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *