Materace Mollyflex w promocyjnych cenach

Kolejne promocje w sklepie Pan Materac! Po wielkim sukcesie poprzednich akcji promocyjnych tym razem obniżką cen objęte zostały wysokiej jakości materace marki Mollyflex! W trakcie trwania promocji (04.05 – 15.06.2020 r.) wybrane materace dostępne będą w niezwykle korzystnych cenach – rabaty nawet do 20%!

Producent materacy i poduszek do spania Mollyflex to firma, która już od ponad 30 lat dostarcza do Państwa domów najwyższej jakości produkty do sypialni. Producent w głównej mierze skupia się na produkcji materacy z wkładem piankowym, które od wielu lat trafiają w preferencje szerokiego grona odbiorców w całej Europie. Materace do łóżka Mollyflex tworzone są w nowoczesnym procesie produkcji, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal, przy zastosowaniu najwyższej jakości sprawdzonych materiałów. W kolekcji materacy Mollyflex znajdują się również modele o potwierdzonych certyfikatami właściwościach medycznych.

Rabaty na wybrane materace marki Mollyflex

Obecnie w promocyjnych cenach można zakupić aż 7 materacy z kolekcji Mollyflex! Są to produkty, które cieszą się o wielu lat dużym zainteresowaniem wśród klientów.
Rabat w wysokości 15% obowiązuje na materace:
Polionda Waterlily – komfortowy materac z trzema warstwami pianek idealnie dopasowującymi się do kształtu ciała.
Moreno – materac o właściwościach medycznych, który doskonale sprawdzi się w sypialni osób z problemami z kręgosłupem.
Visco Fresh – piankowy materac w innowacyjnym pokrowcu Thermotech, który odpowiednio reguluje temperaturę ciała podczas snu.
Montreal – materac z wkładem z pianki Viscofoam oraz pianką Polilatex zapewniającą stabilne podparcie kręgosłupa przez całą noc.

Jeszcze większą obniżką cen do aż 20% objęte zostały poniższe materace::
Splendid Comfort – piankowy materac medyczny o potwierdzonym badaniami i odpowiednimi certyfikatami działaniu przeciwodleżynowym.
Medical X-static – medyczny materac z wkładem z antyalergicznego lateksu i dopasowującej się do ciała pianki Viscofoam.
Argento Therapy – materac w antyalergicznym pokrowcu SilverSafe z włóknami srebra o działaniu zapewniającym długotrwałą świeżość i czystość podczas snu.

Już teraz zapraszamy do skorzystania z promocji w naszym sklepie internetowym lub w jednym z salonów stacjonarnych! Zapraszamy!
Promocja obowiązuje w dniach 04.05 – 15.06.2020 r.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *