Mollyflex taniej 20% w salonie Pan Materac w Krakowie przy ul. Jasnogórskiej 4

Rabaty na materace Mollyflex w salonie Pan Materac w Krakowie przy ul. Jasnogórskiej 4! Obniżki cen na wszystkie materace Mollyflex – rabaty do 20% od cen regularnych! Przyjdź do naszego salonu w Krakowie przy ul. Jasnogórskiej 4 i skorzystaj z promocji!

Wszystkie materace Mollyflex taniej o 20%!

Już od najbliższego weekendu (08-09.04.2022 r.) rozpoczynamy promocje na wybrane produkty w naszym salonie w Krakowie przy ul. Jasnogórskiej 4! Wszystkie materace marki Mollyflex taniej aż o 20% od cen regularnych!
Promocja obowiązuje w dniach 08-09.04.2022 r. tylko w salonie Pan Materac przy ul. Jasnogórskiej 4!

Pełna oferta produktowa na: www.panmaterac.pl/mollyflex_33

Mollyflex to włoski producent piankowych materacy do spania oraz poduszek. W swoich produktach producent łączy niepowtarzalny design z wysokiej jakości komponentami. Trwałość i jakość materacy Mollylfex potwierdzają liczne testy i badania, jakim poddane zostają produkty. W ofercie Mollyflex można znaleźć produkty o statusie medycznym, które idealnie sprawdzą się w sypialniach osób na co dzień zmagających się z bólami kręgosłupa. Idealne dopasowanie materacy Mollyflex do sylwetki użytkownika zapewnia wygodę i komfort podczas codziennego użytkowania!
Sprawdź ofertę i wybierz dla siebie wyjątkowy materac!

Mollyflex taniej 20% w salonie Pan Materac w Krakowie przy ul. Jasnogórskiej 4

Lokalizacja salonu:
www.panmaterac.pl/c/materace-krakow-54
ul. Jasnogórska 4
31-358 Kraków
tel.: 12 307 22 24
e-mail: krakow1@panmaterac.pl

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *