Niedawno w ofercie sklepu Pan Materac zadebiutowały nowoczesne produkty od marki Curem. Materace .REG, .LOG, .EXE oraz .ZIP to innowacyjne modele, które każdy użytkownik marzący o najwyższej jakości snu, powinien mieć w swoim domu. Co tak naprawdę wyróżnia te modele od innych znanych nam produktów? Dlaczego warto je mieć w swoim domu? Postaramy się opowiedzieć wam o tych materacach, abyście mogli poznać je nieco bliżej.

Na początek warto nadmienić, że marka Curem, to ekskluzywna propozycja od firmy Hilding Anders. Materace Hilding są bardzo cenione w Polsce. Klienci bardzo często wybierają produkty właśnie tej marki. Przy produkcji materacy .REG, .LOG, .EXE oraz .ZIP użyto najnowszej generacji komponentów, które podczas korzystania osoby z produktu wzajemnie współpracują i tworzą idealne środowisko dla snu. Innowacyjne praktyki, pozwoliły stworzyć produkty wygodne, przyjemne w dotyku a przede wszystkim inne od pozostałych znajdujących się na rynku modeli.

Kolejną kwestią, która wyróżnia prezentowane modele to fakt, że poddane one zostały rygorystycznym testom w Good Night’s SleepLab – Laboratorium Dobrego Snu, zlokalizowanym w Szwajcarii. Każda część, każdy dodatek do produktów został szczegółowo przebadany, przez co użytkownik ma pewność, że każdy produkt jest najwyższej jakości.

W produktach można spotkać się z doskonałą termoregulacją, która tworzy idealny mikroklimat dla dobrego snu. Nie można pominąć faktu zastosowania systemu SAT. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które tworzy miliony mikrokapsułek, reagujące na ciężar ciała użytkownika, przez co redukowana jest siła nacisku zwrotnego, dzięki czemu produkt może być stosowany w profilaktyce i leczeniu odleżyn.

Warto również wspomnieć o najnowszej piance wysokoelastycznej Fusion, która to nie traci swoich właściwości nawet w warunkach zwiększonej wilgotności powietrza. Do każdego produktu dołączony jest zdejmowany pokrowiec z taśmą 3D, który gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza. Obszycie jest bardzo wytrzymałe. Można z łatwością je zdjąć i przeznaczyć do prania wodnego w temperaturze nie wyższej niż 40 stopni Celsjusza.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w naszych sklepach stacjonarnych, które mieszczą się w miastach takich jak Kraków, Rzeszów, Warszawa, Lublin, Katowice oraz Wrocław. Polecamy również zajrzeć do naszego sklepu internetowego www.panmaterac.pl.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *