Dzień kobiet to coroczne święto płci pięknej, które jest obchodzone od 1909 roku. Co ciekawe po raz pierwszy odbyło się ono 28 lutego. Dopiero rok później przesunięto datę wydarzenia na 8 marca. Pierwowzorem dzisiejszego święta, były obchodzone w starożytnym Rzymie Matronalia. W dniu tym mężczyźni obdarowywali kobiety prezentami i spełniali ich życzenia.

Chcąc uczcić ten dzień, sklep Pan Materac przygotował wyjątkową promocję. W dniu 8 i 9 marca wszystkie osoby, które dokonają zakupu materacy ze specjalnej kolekcji marki Pan Materac, otrzymają w prezencie wysokiej jakości poduszkę oraz kołdrę.

Przypominamy, że ów wymienioną kolekcję produktów marki Pan Materac, tworzą następujące materace: Tempo, Puls, Original Thermo, Original Multi oraz Select Massage. Warto również zaznaczyć, iż promocja obowiązywać będzie zarówno w sklepie internetowym, jak i salonach stacjonarnych, które mieszczą się w następujących miastach: Rzeszów, Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław oraz Lublin.

Na koniec chcielibyśmy złożyć wszystkim kobietom serdeczne życzenia. Bądźcie Drogie Panie zawsze uśmiechnięte, spełniajcie wszystkie marzenia. Pamiętajcie, że bez Was świat byłby bezbarwny. Niech dzień kobiet trwa cały rok, w każdy rok i tak bez przerwy. Wszystkiego najlepszego, życzy zespół Pan Materac!

Uwaga! Promocja obowiązuje w dniach 8 i 9 marca 2019 roku.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *