Salon Pan Materac Komorniki k. Poznania

Wielkie otwarcie kolejnego salonu Pan Materac! Już od najbliższego piątku (14.02) zapraszamy do naszego nowego sklepu w Galerii Top Meble przy ul. Poznańskiej 140 w Komornikach k. Poznania.

Z okazji otwarcia przygotowaliśmy dla Państwa szereg promocji i rabatów na wysokiej jakości materace, stylowe łóżka oraz akcesoria do sypialni. W szerokim asortymencie nowego salonu w Komornikach znajdują się najwyższej jakości produkty od znanych i cenionych od wielu lat na rynku producentów. W ofercie posiadamy cieszące się wielką popularnością wśród klientów materace Hilding, zyskujące na popularności materace polskiego producenta Janpol oraz produkty włoskiej firmy Mollyflex, oferujemy również eleganckie i stylowe łóżka tapicerowane od producenta New Design. Warto wspomnieć o specjalnej kolekcji materacy sygnowanych logiem Pan Materac, które również dostępne są salonie w niezwykle korzystnych cenach!

Otwarcie to dobra okazja, aby kupić produkty w niższej cenie! W dniach 14.02 – 15.02 wiele produktów zostało przecenionych nawet o 40%!

– Materace z kolekcji Pan Materac – Tempo i Puls z rabatem nawet do 40%,

– Kolekcja Hilding taniej o 20% oraz materace Hilding Family przecenione o 15%,

– Gratisy do materacy Janpol – wysokiej jakości poduszki za darmo!

– Wybrane materace z kolekcji Mollyflex w obniżonych cenach nawet do 20%,

– Stylowe łóżka tapicerowane New Design taniej do 10%.

Już teraz zapraszamy do odwiedzenia i sprawdzenia oferty produktowej nowego salonu Pan Materac w Komornikach k. Poznania. Sklep czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 20:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 10:00 – 18:00.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 61 261 20 02

mail: poznan1@panmaterac.pl

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *