Otwarcie salonu Pan Materac w Galerii Homepark Janki w Warszawie

Wielkie otwarcie 23-go salonu Pan Materac! Kolejnym miejscem, w którym znajdziesz najlepsze materace do spania jest Galeria Homepark Janki w Warszawie! Na oficjalne otwarcie nowego salonu zapraszamy podczas najbliższego weekendu! W dniach 14-15.01.2022 r. świętuj z nami otwarcie i skorzystaj z niezwykle atrakcyjnych promocji na materace i łóżka od renomowanych producentów! Zapraszamy!

Bogata oferta produktowa i liczne rabaty na otwarcie! Promocje nawet do 40%!

Otwarcia salonów Pan Materac to idealna okazja do zakupu najwyższej jakości produktów do sypialni w atrakcyjnych cenach. Jak zawsze w związku z oficjalnym otwarcie przygotowaliśmy wiele korzystnych rabatów i promocji na komfortowe materace, stylowe łóżka oraz inne akcesoria do sypialni! Materace w niższych cenach nawet o 40% od cen regularnych!

Ekspozycja salonu Pan Materac w Galerii Homepark Janki obejmuje produkty od renomowanych na rynku producentów. Materace Magniflex, Mollyflex, Serta, Materasso i nasza własna kolekcja materacy Pan Materac – to wszystko znajdziesz w naszym nowym salonie w Warszawie! W ofercie posiadamy również bogatą ofertę łóżek drewnianych, tapicerowanych i kontynentalnychBed Design, Ekodom i New Design!

Przyjdź do naszego salonu w Galerii Homepark Janki w najbliższy weekend (14-15.01.2022 r.) i skorzystaj z rabatów nawet do 40%! Zapraszamy!

Otwarcie salonu Pan Materac w Galerii Homepark Janki w Warszawie

Pan Materac w Galerii Homepark Janki – Kompleksowa pomoc w wyborze materaca!

Bogata oferta produktowa to nie wszystko! W naszych salonach zapewniamy profesjonalną i kompleksową pomoc w wyborze materaca do spania. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby wybrany produkt był idealnie dopasowany do potrzeb każdego klienta. Odwiedź nasz salon podczas otwarcia, skorzystaj z porad naszych specjalistów i wybierz wysokiej jakości materac do swojej sypialni! Zapraszamy!

Lokalizacja nowego salonu Pan Materac w Warszawie:
www.panmaterac.pl/c/materace-warszawa-74
Galeria HOMEPARK JANKI
plac Szwedzki 3
05-090 Janki
tel.: 733 311 833
e-mail: warszawa.janki@panmaterac.pl

Godziny otwarcia salonu:
Pn. – Sob.: 10:00 – 20:00
Niedziela (handlowa): 10:00 – 18:00

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *