Promocje na materace Łódź

W najbliższy weekend zapraszamy do naszych salonów w Łodzi! W dniach 02-03.06.2023 r. zapewniamy darmowe konsultacje z wykwalifikowanym fizjoterapeutą w obu salonach Pan Materac w Łodzi! Jest to również idealna okazja do skorzystania z promocji na wyjątkowe materace Mollyflex, które dostępne będą w niższych cenach o 20% od cen regularnych! Zapraszamy!

Promocje na materace Mollyflex i Gomarco – obniżka cen nawet do 20%!

Już w najbliższy piątek rozpoczynamy promocję na cieszące się wielką popularnością wśród klientów materace Mollyflex! Rabatami objęte zostały wszystkie modele włoskiego producenta Mollyflex! W dniach 02-10.06.2023 r. materace Mollyflex w promocji 20%! Nie czekaj, odwiedź nasze salony w Łodzi i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów!

W szerokiej ofercie produktów Mollyflex znajdują się materace w całości zbudowane z wysokiej jakości pianek. Są to różnorodne produkty, których budowa dopasowana została do aktualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Materace Mollyflex doskonale dopasowują się do naturalnych krzywizn ciała, redukując bóle kręgosłupa oraz poprawiając krążenie krwi w organizmie. Materace Mollyflex to wygoda i komfort podczas codziennego użytkowania!

Pełną ofertę produktową Mollyflex sprawdzisz na www.panmaterac.pl/mollyflex_33

Rabatami objęta została również wyjątkowa kolekcja materacy Gomarco, które dostępne będą w promocji 10% od cen regularnych – wykorzystaj okazję i wybierz ekskluzywny materac Gomarco do swojej sypialni!

Promocja obowiązuje w dniach 02-10.06.2023 r. tylko w salonach Pan Materac w Łodzi!

Promocje na materace Łódź

Konsultacje fizjoterapeuty w salonach Pan Materac w Łodzi!

W najbliższy weekend w salonach w Łodzi zapewniamy również darmowe konsultacje z fizjoterapeutami! Jest to idealna okazja to skorzystania z porad fizjoterapeuty oraz zakupu materaca w niższej cenie!

W naszych salonach dokładamy wszelkich starań, aby wybrać idealnie dopasowany materac do potrzeb klientów, dlatego zapewniamy pełne wsparcie i pomoc naszych doradców!

Przyjdź w dniach 02-03.06.2023 r. do salonów Pan Materac w Łodzi, skorzystaj z porad naszych specjalistów i fizjoterapeuty oraz wybierz dla siebie wymarzony materac w wyjątkowej cenie!

Lokalizacja salonów Pan Materac w Łodzi:
www.panmaterac.pl/c/materace-lodz-72
Galeria NICIARNIANA PARK
al. Piłsudskiego 153
92-301 Łódź
tel.: 42 670 29 30
e-mail: lodz1@panmaterac.pl

www.panmaterac.pl/c/materace-lodz-64
ul. Pojezierska 91A
91-322 Łódź
tel.: 790 716 797
e-mail: lodz@panmaterac.pl

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *