Konsultacje fizjoterapeuty i rabaty w salonie Pan Materac w Szczecinie

Darmowe konsultację fizjoterapeuty oraz atrakcyjne rabaty na materace marki Mollyflex i Gomarco – promocja odpowiednio 20% i 10%! Odwiedź nasz salon w Szczecinie przy ul. Struga 31A i skorzystaj z rabatów! Promocja obowiązuje w dniach 06-07.05.2022 r.! Zapraszamy!

Rabaty na materace Mollyflex i Gomarco – obniżki do 20%!

Już od najbliższego piątku rozpoczynamy wielkie promocje w salonie Pan Materac w Szczecinie! W dniach 06-07.05.2022 r. wszystkie materace sygnowane logiem Mollyflex dostępne z rabatami sięgającymi nawet do 20%! Jest to świetna okazja do zakupu wyjątkowego materaca w niezwykle atrakcyjnej cenie! Odwiedź nasz salon w Szczecinie i wybierz dla siebie odpowiedni materac do spania! Zapraszamy!

Promocją objęta zostanie również wyjątkowa kolekcja ekskluzywnych materacy Gomarco – wszystkie materace w niższych cenach aż o 10% od cen regularnych!

Marka Mollyflex to znany i ceniony na rynku producent materacy i poduszek do spania. Włoskie materace Mollyflex wyróżnia wyjątkowy design produktów oraz jakość wykorzystanych komponentów. Wiele z produktów posiada status wyrobu medycznego, który potwierdzony jest odpowiednimi certyfikatami. Piankowe materace Mollyflex cieszą się wielką popularnością wśród klientów, czego potwierdzeniem są liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów! Sprawdź teraz ofertę Mollyflex na www.panmaterac.pl/mollyflex_33 i skorzystaj z rabatów w salonie Pan Materac w Szczecinie!

Promocja obowiązuje w dniach 06-07.05.2022 r. tylko w salonie Pan Materac w Szczecinie!

Konsultacje fizjoterapeuty i rabaty w salonie Pan Materac w Szczecinie

Darmowe porady fizjoterapeuty w salonie Pan Materac w Szczecinie!

W najbliższą sobotę (07.05.2022 r.) w naszym salonie dostępny będzie również profesjonalny fizjoterapeuta, który służy darmową poradą i konsultacją w kwestii odpowiedniego podparcia i ułożenia kręgosłupa podczas snu!
W każdym z naszych salonów czekają również nasi doradcy, którzy dokładają wszelkich starań, aby wybrać idealnie dopasowany materac do potrzeb klienta!
Przyjdź do salonu Pan Materac w Szczecinie w dniach 06-07.05.2022 r. skorzystaj z konsultacji z fizjoterapeutą i wybierz dla siebie wyjątkowy materac w niższej cenie! Zapraszamy!

Lokalizacja salonu Pan Materac w Szczecinie:
www.panmaterac.pl/c/materace-szczecin-62
ul. Struga 31A
70-784 Szczecin
tel.: 914 660 101
e-mail: szczecin@panmaterac.pl

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *