Kolejne urodziny salonu Pan Materac w Radomiu

Zapraszamy do naszego salonu w Radomiu! W dniach 04-19.11.2022 r. świętujemy kolejne urodziny salonu Pan Materac w Radomiu – z tej okazji przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjne promocje i rabaty na wysokiej jakości materace do spania! Przyjdź do naszego salonu i wybierz wygodny materac do swojej sypialni!

Materace Pan Materac i Hilding w promocyjnych cenach!

Urodziny salonów Pan Materac to idealna okazja do skorzystania z wyjątkowych promocji na wysokiej jakości produkty do sypialni. Świętując kolejne urodziny Pana Materaca w Radomiu, obniżyliśmy ceny najpopularniejszych modeli materacy od renomowanych producentów – obniżki cen nawet o 35% od cen regularnych!

W dniach 04-19.11.2022 r. przygotowaliśmy specjalną promocję na wybrane materace szwedzkiego producenta Hilding – obniżki cen nawet do 20% od cen regularnych!

Pełna oferta produktowa Hilding na www.panmaterac.pl/hilding_6

Atrakcyjnymi rabatami objęta została również ekskluzywna kolekcja materacy marki Curem – są to wyjątkowe materace stworzone przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i komponentów – w trakcie urodzin salonu wybrane materace Curem dostępne w niższych cenach aż o 20%!

Pełna oferta produktowa Curem na www.panmaterac.pl/curem_16

Urodziny Pana Materaca to również wielkie obniżki cen naszej własnej kolekcji materacy – wybrane materace Pan Materac dostępne taniej nawet o 35%!

Oferta materacy Pan Materac na www.panmaterac.pl/pan-materac_12

Odwiedź salon Pan Materac w Radomiu w dniach 04-19.11.2022 r. skorzystaj z porad naszych specjalistów i wybierz dla siebie wyjątkowy materac do spania w atrakcyjnej cenie! Zapraszamy!

Kolejne urodziny salonu Pan Materac w Radomiu

Lokalizacja salonu Pan Materac w Radomiu:
www.panmaterac.pl/c/materace-radom-66
ul. Warszawska 197
26-617 Radom
tel.: 733 506 433
e-mail: radom@panmaterac.pl

Godziny otwarcia salonu:
Pn. – Pt.: 10:00 – 18:00
Sobota: 10:00 – 14:00
Niedziela: nieczynne

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *