Materace Black Friday 2020

Kolejna edycja przedświątecznych wyprzedaży w Panu Materacu! Black Friday to dzień, na który czekają miliony ludzi na całym świecie! Jest to doskonała okazja to zakupu wymarzonego łóżka, komfortowego materaca, jak i innych akcesoriów do sypialni w niezwykle korzystnych cenach! Jak w każdym roku, również teraz Pan Materac przygotował wiele atrakcyjnych promocji!

Black Friday 2020 – materace, łóżka i akcesoria do sypialni taniej nawet o 40%!

Ostatnie dni listopada to czas wielkich promocji w sklepach. Przedświąteczne wyprzedaże cieszą się bardzo dużą popularnością wśród klientów. W związku z obostrzeniami wynikającymi z pandemii koronawirusa wszystkie promocje znajdziesz w naszym sklepie internetowym!
Sprawdź teraz! – www.panmaterac.pl/black-week-58

Promocje, jakie przygotowaliśmy z okazji Black Friday:
materace marki Pan Materac z rabatem do 40% – wyjątkowa kolekcja materacy sygnowanych logiem Pan Materac w niezwykle korzystnych cenach!
– wybrane materace Sembella z rabatami nawet do 30% – wiele modeli dostępnych w promocyjnych cenach!
– ekskluzywne materace i akcesoria do spania marki Tempur w przecenie o 20%! – najwyższej jakości produkty w świetnych cenach!
– wybrane włoskie materace Mollyflex z rabatami do 19%!
– wybrane materace polskiego producenta Janpol w obniżonych cenach o 15% od cen regularnych!
materace Materasso w niższych cenach o nawet 25% od cen katalogowych!
– poduszki i kołdry Paradies z rabatem 20%!
– zapewniamy również darmową dostawę na terenie całego kraju!

Promocje obowiązują również w otwartych salonach Pan Materac w Krakowie, Krośnie, Łodzi, Mielcu, Rzeszowie i Radomiu! Serdecznie zapraszamy!
Natomiast od 28.11.2020 r. (sobota) zapraszamy również do naszych pozostałych salonów w Białymstoku, Gdańsku, Katowicach, Lublinie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *