Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac ROCK&ROLL HILDING 90x180 piankowy - OUTLET

1 516,00 zł 1 061,20 zł

Materac piankowy Rock&Roll Hilding w zdejmowanym pokrowcu Italiano. Materac w rozmiarze: 90x180 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ROCK&ROLL HILDING 90x180 piankowy - OUTLET Rozmiar: 90x180, Pokrowiec: Italiano 1 1 061,20
1 516,00

Materac Rock&Roll z kolekcji Hilding został stworzony z połączenia dwóch wysokoelatycznych pianek. Dzięki temu model perfekcyjnie wypełnia i w rezultacie podpiera wszystkie krzywizny kręgosłupa użytkownika. Pianki są także odporne na odkształcenia oraz trwałe, dlatego znacznie przedłużają przydatność materaca. Model można użytkować dwustronnie, co dodatkowo zwiększa poziom wygody podczas codziennego snu czy odpoczynku. Materac znajduje się w miękkim pokrowcu Italiano, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac nowy, zrolowany, w stanie idealnym, oryginalne spakowany. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Rock&Roll Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż