Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Płatności

 

FORMY PŁATNOŚCI

Dla wygody Klientów oferujemy kilka form płatności za produkty oferowane przez nasz sklep. Niezależnie od wybranej opcji (włącznie z ratami 0%) klient nie ponosi dodatkowych kosztów z nimi związanych. Odstępstwo od tej reguły to standardowa linia kredytowa firmy Santander - wtedy to Klient pokrywa koszt kredytu.
Poniżej szczegóły:

PRZEDPŁATA NA KONTO BANKOWE

Realizacja zamówienia następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe lub po przesłaniu potwierdzenia przelewu. Na życzenie wystawiamy fakture proforma. Nasz numer konta bankowego to:
mBank
06 1140 1225 0000 4222 2800 1001
Wizjo Sp. z o.o.
al. Wyzwolenia 2
35-501 Rzeszów

 

PRZEDPŁATA ZADATKU NA KONTO, DOPŁATA Z POBRANIEM

Ten sposób płatności najczęściej stosowany jest w przypadku zamówień towarów niestandardowych. Po zaksięgowaniu zadatku rozpoczyna się realizacja zamówienia.

 

POBRANIE PRZY ODBIORZE

W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa.

 

PRZEDPŁATA Z POŚREDNICTWEM SERWISU TRANSFERUJ.PL

Transferuj.pl to system, który umożliwia szybkie i bezpieczne płatności poprzez Internet przelewem z większości polskich banków, jak również kartą kredytową czy debetową. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu potwierdzenia serwisu o dokonanej płatności. Dane dotyczące transakcji np. typ karty kredytowej, numer karty kredytowej, data ważności, numer CVV (trzycyfrowy kod na odwrocie Twojej karty kredytowej) są wprowadzane na bezpiecznej stronie szyfrowanej.

 

RATY SANTANDER

Naszym klientom oferujemy szybki zakup towaru na raty w systemie ratalnym Santander. Do wyboru są 2 linie kredytowe: Standardowa i Raty 0%. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu informacji z serwisu ratalnego o podpisaniu umowy kredytowej. 

 

PAY U 

To jeden z liderów płatności online w Polsce. Jest to system przez, który możemy płacić zarówno kartą, jak i przelewem bankowym. Wybierając operatora płatności Pay U mamy możliwość płacenia różnymi bezpiecznymi metodami wśród których możemy wymienić: BLIK, Google Pay i wiele innych szybkich płatności.