FORMY PŁATNOŚCI

Dla wygody Klientów oferujemy kilka form płatności za produkty oferowane przez nasz sklep. Niezależnie od wybranej opcji (włącznie z ratami 0%) klient nie ponosi dodatkowych kosztów z nimi związanych. Odstępstwo od tej reguły to standardowa linia kredytowa firmy Santander - wtedy to Klient pokrywa koszt kredytu.

Poniżej szczegóły:

PRZEDPŁATA NA KONTO BANKOWE

Realizacja zamówienia następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy fakturę proforma. Nasz numer konta bankowego to:
mBank
06 1140 1225 0000 4222 2800 1001
Wizjo Sp. z o.o.
al. Wyzwolenia 2
35-501 Rzeszów

PRZEDPŁATA ZADATKU NA KONTO, DOPŁATA Z POBRANIEM

Ten sposób płatności najczęściej stosowany jest w przypadku zamówień towarów niestandardowych. Po zaksięgowaniu zadatku rozpoczyna się realizacja zamówienia.

POBRANIE PRZY ODBIORZE

W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa.

RATY SANTANDER

Naszym klientom oferujemy szybki zakup towaru na raty w systemie ratalnym Santander. Do wyboru są 2 linie kredytowe: Standardowa i Raty 0%. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu informacji z serwisu ratalnego o podpisaniu umowy kredytowej. UWAGA! Skorzystanie z rat Santander nie jest możliwe w przypadku produktów objętych promocją lub rabatowanych za pomocą kodu.

RATY ALIOR

Szybki zakup towaru na raty w systemie ratalnym Alior Banku. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu informacji z serwisu ratalnego o podpisaniu umowy kredytowej.

PAYNOW

Właścicielem tej bramki płatności jest mBank. Jest to system przez, który możemy płacić zarówno kartą, jak i przelewem bankowym. Wybierając operatora płatności PayNow mamy możliwość płacenia różnymi bezpiecznymi metodami wśród których możemy wymienić: BLIK, Google Pay i wiele innych szybkich płatności.