• Wyprzedaż!
Outlet
HILDING
Rehabilitacyjny

Materac RUMBA HILDING 160x200 piankowy - OUTLET

4 699,00 zł 2 819,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 289,30 zł

Materac piankowy Rumba z kolekcji Hilding w zdejmowanym pokrowcu Medicott Velur. Materac w rozmiarze: 160x200.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Rumba to produkt wysokiej jakości, który zapewnia komfortowy wypoczynek. Specjalnie opracowana przez markę Hilding pianka Velvet Touch, gwarantuje stabilne wsparcie dla kręgosłupa, jednocześnie wykazując elastyczność, co przyczynia się do redukcji nacisków na ciało. Dodatkowym uzupełnieniem tej pianki jest materiał termoelastyczny Visco. W reakcji na temperaturę ciała użytkownika, dostosowuje się do jego sylwetki, co wspomaga krążenie krwi. Materac jest dostępny w pokrowcu Medicott Velur, a użyta tkanina cechuje się doskonałą przewiewnością. Zapobiega to rozwojowi pleśni i roztoczy, tworząc środowisko higieniczne środowisko snu. Producent zaleca odświeżanie pokrowca poprzez pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza, co pozwala utrzymać materac w doskonałym stanie.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w oryginalnej folii. Delikatnie widoczne zabrudzenie na rogu materaca. Na model nałożony został rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Rumba
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING
Rehabilitacyjny